12:401396/12/21

اویک و ملی حفاری در فرصت‎های پیش روی هم سهیم می‎شوند/خیز اویک برای توسعه فاز دوم آذر

مدیرعامل شرکت اویک با اشاره به سختی ها و پیچیدگی های توسعه میدان مشترک آذر، از تلاش برای توسعه فاز دوم این میدان خبر داد.


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، بهزاد محمدی صبح امروز (دوشنبه 21 اسفند) در آیین امضای تفاهمنامه همکاری با شرکت ملی حفاری ایران، با اشاره به روحیه تکنوکرات و تحول گرای ایجاد شده در مجموعه ملی حفاری گفت: هم اکنون این شرکت به شدت در مسیر رشد و توسعه قرار دارد، به طوری که همه ما در مجموعه بزرگ صنعت نفت این تغییر و تحول مثبت را شاهد هستیم.

مدیرعامل گروه اویک افزود: حضور شرکت ملی حفاری ایران در عراق و انجام مذاکرات مستمر با این کشور، از تثیبت روحیه توسعه‌گرا و پیشرو این شرکت حکایت دارد و نشان می دهد ملی حفاری قرار نیست به داشته هایش اکتفا کند و قصد دارد از وضعیت کنونی عبور کند و متناسب با شرایط بازار جایگاه خودش را ارتقا بخشد.
وی با تشریح وضعیت پیچیده و غیرقابل پیش بینی بازار، گفت: بازار کار و سرمایه متناسب با شرایط سیاسی کشور پیوسته در حال تغییر و تحول است و گاهی مجبوریم مسیر را به گونه دیگری برای توسعه کسب و کار و جذب بازار و سرمایه جابه جا کنیم.
 محمدی تصریح کرد: اینکه هم اکنون شرکت اویک با شرکت ملی حفاری ایران تفاهمنامه همکاری امضا کرد، مایه خشنودی و افتخار است، زیرا با توجه به روحیه حاکم بر ملی حفاری، قطعا این همکاری سبب ایجاد هم افزایی خوبی در هر دو مجموعه خواهد شد.
وی با تأکید بر توانمندی و بهره‌مندی گروه اویک از ظرفیت‌های متنوع در حوزه بالادستی صنعت نفت به ویژه در بخش مطالعه مخزن، مدیریت پروژه و توسعه مخزن، گفت: پروژه توسعه میدان مشترک آذر، یک پروژه شاخص شناخته شده در سطح کشور است که توسعه آن سختی های خاص خود را به همراه دارد که بر کسی هم پوشیده نیست.

مدیرعامل گروه اویک یادآور شد: امضای این نفاهمنامه، نقطه آغاز همکاری اویک و شرکت ملی حفاری ایران است و به طور قطع استمرار و موفقیت در این راه به نظر و توجه دو طرف بستگی دارد. امیدواریم که در بحث توسعه میدان های نفت و گاز و فرصت های پیش رو، اویک گزینه نخست شرکت ملی حفاری ایران باشد.


شماره خبر:1/241522
کلمات کليدي
بهزاد محمدی، مدیرعامل گروه اویک
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت
 
 
 
 


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 بهزاد محمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی شد
ایجاد هاب جدید عملیاتی اویک در غرب کشور/ طرح حرفه ای سازی بومی های ایلام عملیاتی می شود
صادرات نفت میدان مشترک آذر از مرز 10 میلیون بشکه گذشت
  • 1397/1/22 چهارشنبه صادرات نفت میدان مشترک آذر از مرز 10 میلیون بشکه گذشت
    مدیرعامل اویک، از دستیابی به تولید 60 هزار بشکه‌ در روز از میدان نفتی آذر تا پایان امسال با راه‌اندازی ردیف نخست تأسیسات فرآورشی دائم این میدان خبر داد و اعلام کرد: تولید تجمعی نفت از این میدان مشترک تا 20 فروردین‌ماه امسال به بیش از 10 میلیون بشکه رسید که این میزان نفت به صادرات اختصاص یافته است.