يكشنبه 6 خرداد 1397   09:55:43
 
14:381395/9/29

تفاهم‌نامه پایتخت کتاب ایران بین منطقه ویژه پارس و اداره‌ ارشاد بوشهر امضا شد

تفاهم‌نامه پایتخت کتاب ایران بین سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و اداره‌کل ارشاد استان بوشهر توسط مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر امضا شد.


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت ملی نفت ایران، مهدی یوسفی در آئین امضای تفاهم‌نامه پایتخت کتاب ایران، اظهار کرد: استان بوشهر دارای ظرفیت های بزرگی در حوزه فرهنگی است و در سال‌های اخیر شاهد تلاش‌های ویژه‌ای برای انتخاب استان بوشهر به عنوان پایتخت کتاب کشور هستیم.

وی با اشاره به اینکه استان بوشهر در سال گذشته علی‌رغم تلاش‌های صورت گرفته، مقام دوم پایتخت انرژی کشور را کسب کرد، اضافه کرد: سازمان منطقه ویژه پارس نیز در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود تلاش کرده تا در این مسیر گام بردارد و کمک کند تا بوشهر به عنوان پایتخت کتاب ایران انتخاب شود.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس تصریح کرد: در حوزه فرهنگ حساس هستیم و تلاش می‌کنیم تا طرح‌های ویژه‌ای در این حوزه و حوزه آموزش داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته در زمینه برگزاری نمایشگاه کتاب با اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر همکاری داشتیم و امسال نیز همکاری لازم را داریم و بخشی از هزینه‌های خرید کتاب را منطقه ویژه پارس متقبل شده است.

آیین رونمایی از کتاب فایزانه‌های دشت و دریا نیز با حضور مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، رییس بنیاد بوشهرشناسی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر و تعدادی از مدیران منطقه ویژه پارس و مسوولان فرهنگی و دوستداران کتاب برگزار شد.

همچنین در این مراسم از کتاب جامع سرمایه‌گذاری منطقه ویژه پارس و کتاب پروژه‌های عام المنفعه سفر مقام معظم رهبری به عسلویه رونمایی شد.

مدیرعامل منطقه ویژه پارس در پایان این مراسم، از غرفه‌های مختلف نمایشگاه کتاب بوشهر بازدید کرد.

شماره خبر: 19425/3


کلمات کليدي
سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ، کتاب
 
امتیاز دهی
 
 

بیشتر
نسخه قابل چاپ
 

اخبار مرتبط
یوسفی: توجه جدی به ورزش همگانی در دستور کار سازمان منطقه ویژه پارس قرار دارد
کتابی با موضوع مهار فوران چاه 147 رگ‎سفید رونمایی می‎شود
احداث و نگهداشت فضای سبز در ١١٠٠ هکتار از اراضی منطقه ویژه پارس
 
تعداد بازديد اين صفحه: 2513
  مقاله   گزارش   گفت‌وگو   یادداشت
 


 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (niocguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما