يكشنبه 6 خرداد 1397   09:56:39
 

احمد قلعه بانی؛ مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران
با تصویب بودجه شرکت ملی نفت در جلسه اخیر هیات مدیره، سهم شرکت ملی نفت ایران از بودجه سال 91 کل کشور مشخص شد مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران گفت: بودجه سال 91 این شرکت بعد از چندین بار بررسی و با هماهنگی و رهنمودهای مقام عالی وزارت نفت، نهایی و تصویب شد.
احمد قلعه بانی؛ مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی این شرکت، با اعلام این خبر افزود: بودجه سال 91 شرکت ملی نفت ایران بعد از ابلاغ بودجه کل کشور، روز یکشنبه (28 خردادماه) در هزار و هفتصد و نود و پنجمین جلسه هیات مدیره این شرکت تصویب شد.

معاون وزیر نفت با بیان اینکه بودجه شرکت ملی نفت ایران در سال 91 بودجه مناسبی است، گفت : بودجه شرکت ملی نفت ایران در سال 91 با 48 میلیارد دلار به تصویب رسید که از این میزان، حدود پنج میلیارد دلار از منابع داخلی و مابقی نیز از شیوه ها و راه های تامین مالی متنوع دیگر از جمله فایناس، بیع متقابل، اوراق مشارکت ریالی و ارزی، صندوق توسعه ملی و سپرده گذاری بانک مرکزی ایران نزد شرکت نیکو تامین می شود.
وی اظهار کرد: به رغم محدود بودن منابع تامین مالی، نکات و تبصره هایی در بودجه کل کشور مطرح شده که در مجموع، بودجه مناسبی را برای شرکت ملی نفت ایران رقم زده است.

قلعه بانی با بیان اینکه امیدواریم با این میزان بودجه بتوانیم برنامه های توسعه ای خود را به نحو مطلوب انجام دهیم، گفت:  بیشترین مقدار بوجه سال 91 شرکت ملی نفت ایران به میزان 22 میلیارد دلار به دلیل داشتن پروژه های توسعه ای فراوان به شرکت نفت و گاز پارس اختصاص یافته است.
وی ادامه داد: پس از شرکت نفت و گاز پارس، بیشترین مقدار بودجه سال 91 شرکت ملی نفت ایران به شرکت نفت فلات قاره به میزان 8.8 میلیارد دلار اختصاص یافته است.
قلعه بانی ابراز امیدواری کرد که شرکت ملی نفت ایران با بهره گیری از این مصوبات، حمایت موثرتری از کارکنان خود به عمل آورد.
 

 کد خبر: 3/8943
کلمات کليدي
هیات مدیره, احمد قلعه بانی, بودجه سال 91 شرکت نفت
 
امتیاز دهی
 
 

بیشتر
 

اخبار مرتبط
اعضاء جدید هیئت مدیره سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت معرفی شدند
رئیس جدید هیئت مدیره شرکت بهینه ‌سازی مصرف سوخت منصوب شد
رییس امور مجامع و دبیرهیات مدیره شرکت ملی نفت ایران :  نشست هیات مدیره در اهواز با رویکرد رفع مشکلات منطقه برگزار شد
 
تعداد بازديد اين صفحه: 3171
  مقاله   گزارش   گفت‌وگو   یادداشت
 


 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (niocguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما