دوشنبه 31 ارديبهشت 1397   03:57:09
 
14:021395/12/25

تیم نفت گچساران نایب قهرمان لیگ برتر هندبال ایران شد

تیم هندبال نفت و گاز گچساران توانست با شکست تیم هپکو اراک برای دومین سال متوالی عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور را کسب کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در هفته پایانی بیست و نهمین دوره رقابت های لیگ برتر هندبال کشور، تیم نفت و گاز گچساران توانست با نتیجه 35 بر 30 تیم هپکو اراک را از پیش رو بردارد تا برای دومین سال پیاپی به عنوان دوم لیگ برتر هندبال دست پیدا کند.

با توجه به پیروزی تیم شهرداری کاشان در بازی همزمان در مقابل تیم هیت هندبال مرودشت که با نتیجه نزدیک 30 بر 29 به پایان رسید، تیم شهرداری کاشان توانست با کسب 27 امتیاز و بالاتر از تیم نفت و گاز 26 امتیازی در یک ماراتن نفس گیر مقام قهرمانی این فصل لیگ برتر هندبال را کسب کند.

جام قهرمانی مسابقات لیگ برتر با حضور علیرضا رحیمی، عباس علی اکبری و مدیران محلی به تیم شهرداری کاشان اهدا شد.

در دیگر بازی مهم و حساس هفته پایانی تیم سپاهان اصفهان هم توانست تیم مس کرمان را شکست دهد تا با 25 امتیاز در رده سوم قرار بگیرد؛ این در حالی بود که هر سه تیم اول تا سوم در روز پایانی شانس قهرمانی داشتند.

بدین ترتیب تیم نفت و گاز گچساران ضمن کسب عنوان نایب قهرمانی در رقابت های فصل جاری لیگ برتر توانست به عنوان دومین نماینده ایران سهمیه حصور در جام باشگاه های آسیا در طی دومین سال پیاپی را بدست آورد.

شماره خبر: 19776/3


کلمات کليدي
هندبال، شرکت نفت و گاز گچساران
 
امتیاز دهی
 
 

بیشتر
نسخه قابل چاپ
 

اخبار مرتبط
نفت و گاز گچساران قهرمان لیگ برتر هندبال کشور شد
امور بانوان در مسیر شکوفایی نیروهای بالقوه شغلی زنان گام برمی دارد
تحقق بیش از 101 درصدی برنامه تولید شرکت نفت و گاز گچساران
 
تعداد بازديد اين صفحه: 2429
  مقاله   گزارش   گفت‌وگو   یادداشت
 


 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (niocguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما