يكشنبه 6 خرداد 1397   09:58:53
 
09:151395/10/8

نفت شناسایی و پرورش استعدادهای فوتبالی نونهالان ایرانی را هدف‎گذاری کرده است

روابط عمومی امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران از تلاش برای توسعه ورزش همگانی و قهرمانی خبر داد و گفت: بررسی امکانات موجود برای تأسیس مدرسه فوتبال بارسلونا در تهران نیز در دستور کار قرار دارد.


به گزارش NIOC، امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران توسعه و گسترش ورزش در بین کارکنان، خانواده ها و دیگر اقشار جامعه را از اهداف عالیه خود قرار داده و همواره با هدف شناسایی استعدادها و پرورش نونهالان، نوجوانان و جوانان در رشته های مختلف ورزشی قدم برداشته و در زمینه ورزش فوتبال بازیکنان نامی و بزرگی را به عرصه ملی و بین المللی معرفی کرده است.

از طرف دیگر بارسلونا، از جمله بزرگترین باشگاه های دنیاست که برای شناسایی استعدادهای ناب فوتبال در سراسر جهان، سرمایه گذاری گسترده ای انجام داده و با توجه به همکاری های فراوان این باشگاه با سازمان یونیسف طی چند سال اخیر قدم های مهم و بزرگی را در راستای اشاعه فوتبال در دنیا برداشته و امکان حضور استعدادهای ناب این رشته ورزشی را در بالاترین سطح موجود فراهم کرده است.

وجود زیرساخت های مناسب سخت افزاری در شرکت ملی نفت موجب شد تا نماینده آکادمی باشگاه بارسلونا با هدف توسعه برنامه های خود و شناسایی و پرورش استعدادهای خوب فوتبالی نونهالان و نوجوانان ایران، اقدام به امضاء تفاهم نامه موقت و کوتاه مدت با این شرکت کند.

به همین منظور دست اندرکاران این آکادمی در ایران پس از کسب موافقت ها و مجوزهای لازم از مبادی ذیربط و همچنین پیگیری  و مذاکراتی که بیش از یکسال پیش آغاز شده بود، در نهایت در خصوص اجاره زمین جهت برگزاری کمپ بارسلونا با امور ورزش و تربیت بدنی به توافق رسیدند که به واسطه آن بتوانند از امکانات مناسب امور ورزش شرکت نفت از قبیل زمین تمرین، رختکن و...  بهره مند شده و نخستین دوره تمرینات خود را از تاریخ 22 لغایت 27 آذر ماه 1395 در رده سنی 6 تا 14 سال پسران زیر نظر مربیان و استعدادیاب های باشگاه بارسلونا برگزار کنند.

پس از اتمام این دوره مقرر شد باشگاه بارسلونا با بررسی دقیق امکانات موجود، نسبت به تأسیس مدرسه فوتبال بارسلونا با همکاری شرکت ملی نفت ایران پس از کسب مجوزهای نهایی اقدام لازم را به عمل آورده و قرارداد نهایی و طولانی مدت را با این شرکت به امضاء رسانند.

در پایان امور ورزش و تربیت بدنی بر خود لازم می داند از کیومرث هاشمی، رئیس کمیته ملی المپیک و همچنین مدیران و مسئولان شرکت ملی نفت ایران به جهت حضور در مراسم اختتامیه کمپ مذکور و مساعدت های بی دریغ تشکر و قدردانی خود را اعلام کند.

امید است با انجام این قبیل برنامه ها شاهد شکوفایی هرچه بیشتر در بخش ورزش همگانی و قهرمانی کشور عزیزمان باشیم.

شماره خبر: 2/2245


کلمات کليدي
امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران
 
امتیاز دهی
 
 

بیشتر
نسخه قابل چاپ
 

اخبار مرتبط
صعود بانوان کوهنورد شرکت ملی نفت به قله 4100 متری سرکچال
درخشش تیم دوومیدانی نفت تهران در مسابقات بین‎المللی جام کازانف قزاقستان
درخشش تیم‎های نفت فلات قاره در مسابقات فوتسال جام رمضان
 
تعداد بازديد اين صفحه: 2515
  مقاله   گزارش   گفت‌وگو   یادداشت
 


 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (niocguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما