يكشنبه 6 خرداد 1397   09:59:07
 
10:571395/10/3

آثار عکاس نفتی در مسابقه صنعت تاسیسات برگزیده شد

نگاه عکاس شرکت ملی نفت ایران در چهارمین مسابقه عکس صنعت تاسیسات با راهیابی دو قطعه عکس در مجموعه آثار راه یافته به نمایشگاه درخشید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران به نقل از دبیرخانه چهارمین مسابقه عکس صنعت تاسیسات، پس از بررسی و ارزیابی نخستین فایل عکس های ارسالی تعداد 213 قطعه عکس شایسته ورود به مرحله داوری تشخیص داده شدند و در نهایت پس از برگزاری نشست داوری با حضور کارشناسان و عکاسان تعداد 20 قطعه عکس به نمایشگاه این مسابقه راه پیدا کرد که در این میان مجتبی محسنی، عکاس شرکت ملی نفت ایران با دو قطعه عکس از پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد خانگیران در منطقه سرخس و نمایی از فازهای 20 و 21 پارس جنوبی واقع در منطقه عسلویه موفق به حضور در مرحله نهایی نمایشگاه شد.

مجتبی محسنی متولد سال 1363 و دانشجوی کارشناسی ارشد رشته پژوهش هنر است که از سال 1388 عکاسی صنعتی و خبری را در حوزه صنعت نفت ، گاز، پالایش و پتروشیمی تجربه و دنبال می کند.

نمایشگاه عکس های راه یافته عکاسان به چهارمین مسابقه عکس صنعت تاسیسات ابتدا در کتابخانه خوارزمی دانشگاه شیراز و پس از آن در تهران و دیگر شهرهای کشور برگزار خواهد شد.

شماره خبر: 2/2245

کلمات کليدي
مسابقه عکس صنعت تاسیسات، عکاسی صنعتی
 
امتیاز دهی
 
 

بیشتر
نسخه قابل چاپ
 

اخبار مرتبط
 
تعداد بازديد اين صفحه: 918
  مقاله   گزارش   گفت‌وگو   یادداشت
 


 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (niocguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما