تماس با ما  خانه پست الکترونیک دانلود فیلم آلبوم تصاویر نقشه سایت سایت انگلیسی
پنجشنبه 30 شهريور 1396   16:52:54

13:481388/12/4
در هفتمین دوره از تعهد به تعالی؛
جایزه ملی بهره وری به شرکت ملی صادرات گاز رسید

در اسفند ماه سال جاری، لوح تعهد به تعالی جایزه ملی بهره وری در هفتمین دوره آن به مدیرعامل شرکت ملی صادرات گاز رسید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، برای حضور در تجارت جهانی گاز وجود منابع عظیم گازی بسنده نیست، بلکه باید زیر ساخت‌های تشکیلاتی و نظامهای قابل قبول درعرصه بین المللی درقالب ساختاری منسجم و نظام مند و بهره‌مند از فرآیندهای پذیرفته شده بعنوان ابزار موثر و تعیین کننده برای این مهم بکار گرفته شود.
 
مسیر تعالی راهی بی پایان است که در طول یکسال گذشته همه مدیران و همکاران شرکت ملی صادرات گاز ایران برای استقرار نظام EFQM تلاش می کردند و پروژه های نیز به عنوان پروژ های بهبود تعریف شده و در جهت اجرای آنها بمنظور تعالی سازمانی شرکت اقدامات موثری انجام پذیرفته است ، تا بادستاورد های آن، سازمان هرچه متعالی تر شود.
 
از جمله این برنامه ها می توان به مواردی مانند؛ برنامه ریزی استراتژیک با رویکرد BSC، مدلسازی و مستند سازی فرآیندها،استقرار نظام مرتبط با مشتریان (CRM) ، استقرار نظام مدیریت زنجیره تامین (SCM)، استقرار نظام نظر سنجی از جامعه و ارتقای رضایتمندی آنها، پروژه جانشین پروری، نظام نظرسنجی از کارکنان، استقرار نظام ریسک وسبک رهبری اشاره کرد.
 
در ادامه ضمن پایان یافتن دو پروژه مدلسازی و مستند سازی فرآیند ها و سبک رهبری سایر پروژه ها در پیشرفت بالای 50درصد در حال اجرا هستند همچنین برای سال 1389 پروژه های بهبود نیز تعریف شده است.
 
در خصوص پروژه های بهبود می توان به؛ تدوین رویکردی / فرآیندی برای شناسایی و درک محرکهای داخلی و خارجی تحول سازمانی، تدوین و اجرای برنامه توسعه مسیر شغلی در شرکت، بازنگری و استقرار نظام پیشنهادات، نیازسنجی در خصوص نیازهای ارتباطی و تدوین برنامه جامع ارتباطات بر اساس آن (طرح جامع ارتباطات )، ارزیابی دارایی های نامشهود شرکت، استقرار نظام مدیریت دانش در شرکت،استقرار چرخه مدیریت بهره وری و استقرار نظام آراستگی اشاره کرد.

منبع: روابط عمومی شرکت ملی صادرات گاز ایران

عكس هاي مرتبط :
کلمات کليدي
جایزه تعهد به تعالی
 
امتیاز دهی
 
 

مرور آخرین اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 270
مطالب مرتبط
 
کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت ملی نفت ایران است
Best View in 1024x768
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (niocguest)


مجری سایت : شرکت سیگما