09:451396/10/23
قدردانی استاندار خوزستان از تلاش های ملی حفاری در ارتقاء شاخص های علمی استان
ملی حفاری، غرفه برتر نمایشگاه پژوهش و فناوری خوزستان شد

استاندار خوزستان از تلاش های بی دریغ شرکت ملی حفاری ایران در جهت ارتقاء شاخص های علمی استان قدردانی کرد و کسب رتبه برتر نمایشگاه پژوهش و فناوری استان خوزستان توسط این شرکت را بسیار ارزشمند دانست.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران،‌ غلامرضا شریعتی در متن لوح تقدیری که به مناسبت انتخاب غرفه این شرکت به عنوان غرفه برتر نمایشگاه پژوهش و فناوری استان به سپهر سپهری مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران اهدا شد، عملکرد این شرکت را قابل تقدیر دانست.

 در متن این لوح آمده است: "ابتکار، نوآوری و خلاقیت همواره از ویژگی های مهم و اساسی توسعه می باشد، آنچنان که راه برون رفت از مشکلات و موانع دارا بودن روحیه پژوهش و فناوری است."

بنابراین گزارش، نمایشگاه پژوهش و فناوری استان خوزستان به مناسبت هفته پژوهش از سوی پارک علم و فناوری استان با همکاری دانشگاه شهید چمران و حمایت استانداری خوزستان برگزار شد.

غرفه شرکت ملی حفاری ایران با همکاری روابط عمومی، مدیریت پژوهش فناوری و مهندسی ساخت شرکت و مرکز علمی کاربردی حفاری در سالن امام رضا (ع) در محل دائمی نمایشگاه بین المللی استان خوزستان در اهواز برپا شده بود.

 
کد خبر: 20873/4


منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران


کلمات کليدي
ملی حفاری، نمایشگاه پژوهش و فناوری خوزستان
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت
 
 
 
 


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 مشارکت ملی حفاری در ایمن‎سازی مناطق آسیب‎پذیر اهواز
اعلام آمادگی ملی حفاری برای انجام دومین ارزیابی مدیریت دارایی‎های فیزیکی
مهمترین رویکردهای مدیریتی ملی حفاری تشریح شد