يكشنبه 6 خرداد 1397   10:00:00
 
15:141395/9/17
معاون سازمان توسعه و تجهیزات مدارس کشور:
سازمان منطقه ویژه پارس بزرگترین خیّر مدرسه ساز استان بوشهر است

سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با اجرای ٤٦ پروژه شامل ساخت مدرسه، مسجد، کتابخانه و سالن ورزشی در قالب ٢١٠ کلاس درس با زیربنای بیش از ٣٥ هزار متر مربع یکی از بزرگترین خیّران مدرسه ساز استان بوشهر است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، داوود نعیمی، معاون توسعه مدیریت، پشتیبانی و مشارکت‌های مردمی سازمان توسعه و تجهیزات مدارس کشور، امروز (چهارشنبه، ١٧ آذر ماه) در گردهمایی مسئولان روابط عمومی‌های سازمان نوسازی و ادارات کل نوسازی مدارس سراسر، گفت: سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به نمایندگی از صنعت نفت بزرگترین خیّر مدرسه ساز در استان بوشهر است. 

وی افزود: تاکنون بیش از ١١ هزار میلیارد تومان اعتبار صرف نوسازی مدارس در کشور شده که ساخت و نوسازی ١٥٧ هزار کلاس درس با ٢٤ میلیون مترمربع فضای آموزشی ایمن و استاندارد را فراهم و امکان‌پذیر کرده است.

نعیمی یادآور شد: ٣٠ در صد منابع ساخت و نوسازی مدارس از سوی مشارکت‌های مردمی و خیّرین تامین و تخصیص اعتبار می‌شود که در این مسیر صنعت نفت و به ویژه سازمان منطقه ویژه انرژی پارس عملکرد مطلوبی داشتند. 

 در ادامه این نشست مهدی یوسفی، مدیرعامل سازمان منطقه اقتصادی انرژی پارس مسیر توسعه در کشور را از آموزش پرورش دانست و اظهار کرد: برای رشد و شکوفایی اقتصادی در کشور نیازمند منابع و نیروی انسانی متخصص در کنار منابع مادی و زیر ساخت‌ها هستیم.

 مدیر عامل سازمان منطقه اقتصادی انرژی پارس گفت: ساخت مدرسه و توسعه فضای آموزش عالی به ویژه در حوزه انرژی و صنعت نفت سبب ارتقای نظام آموزش عالی و پرورش نیروهای متخصص در صنعت نفت می شود، ضمن آن که توسعه اقتصادی کشور نیز رقم خواهد خورد.

 یوسفی خاطر نشان کرد: از زمان تاسیس منطقه منطقه ویژه اقتصاد انرژی پارس بیش از ٦٥٠ میلیارد تومان اعتبار صرف اجرای مسئولیت‌های اجتماعی در سطح منطقه و استان بوشهر شده است.

 احمد مرادی، مدیر کل نو سازی و تجهیز مدارس استان بوشهر نیز در این نشست گفت: در ٦ ماه نخست امسال احداث و تجهیز چهار مجتمع آموزشی با اعتباری بالغ بر ١٢٥ میلیارد ریال با مشارکت سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و دیگر شرکت‌های مستقر در منطقه صورت پذیرفته است.

 در پایان این مراسم از سوی مرتضی رئیسی، معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش و ریاست سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور لوحی به رسم و یادبود به مهدی یوسفی، مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس اهدا کرد.


شماره خبر: 19368/3


کلمات کليدي
سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس
 
امتیاز دهی
 
 

بیشتر
نسخه قابل چاپ
 

اخبار مرتبط
یوسفی: توجه جدی به ورزش همگانی در دستور کار سازمان منطقه ویژه پارس قرار دارد
احداث و نگهداشت فضای سبز در ١١٠٠ هکتار از اراضی منطقه ویژه پارس
طرح پایتخت انرژی پاک کلید خورد/ حذف ٩٥ درصدی فلرینگ از پالایشگاه دوم پارس جنوبی
 
تعداد بازديد اين صفحه: 1965
  مقاله   گزارش   گفت‌وگو   یادداشت
 


 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (niocguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما