يكشنبه 6 خرداد 1397   10:06:06
 
14:041395/12/18
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران:
توسعه فضای سبز یکی از اولویت‎های شرکت نفت گچساران است

شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در مراسمی با حضور مدیرعامل این شرکت با کاشت 38 نهال روز درختکاری را گرامی داشت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، هوشنگ صیدالی دراین آیین اظهار کرد: این شرکت به عنوان دومین تولید کننده نفت در جنوب، همواره توسعه فضای سبز را از اولویت‌های اصلی خود می داند.

وی ادامه داد: شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در سال‌های گذشته اقدامات تأثیرگذاری را در زمینه کاهش آلاینده‌های زیستی و توسعه فضای سبز انجام داده است.

صیدالی تصریح کرد: توسعه کمربند فضای سبز، افزایش سرانه فضای سبز در داخل و تأسیسات، پوشش‌های گودال‌ها، استفاده از MOS  و MOT و طرح جمع آوری گازها از پروژه های این شرکت در راستای حفاظت از محیط زیست بوده است.

مدیرعامل نفت و گاز گچساران با تشریح پروژه‌های تعریف شده در صنعت نفت در حفاظت از محیط زیست عنوان کرد: صیانت از نفت در کنار حفاظت از محیط زیست پیرامون تأسیسات اولویت اصلی این شرکت است.

در ادامه این مراسم علی کردلو، سرپرست خدمات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در سطح شرکت و تأسیسات بیرون، بیان کرد: در حال حاضر سطح فضای سبز در سطح ستاد و واحدهای عملیاتی این شرکت به 116هکتار رسیده است.

کردلو ادامه داد: در حال حاضر کمربند فضای سبز این شرکت به میزان 7/41 هکتار می باشد.

وی عنوان کرد: 26 هزار اصله درخت در تأسیسات و فضای داخلی شرکت تحت مدیریت نفت و گاز گچساران است.

سرپرست خدمات نفت گچساران تصریح کرد: در حال حاضر تعداد 11 پارک تحت مدیریت شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در سطح ستادی و پیرامونی منازل صنعت نفت توسط فضای سبز شرکت مدیریت می‌شود.

 وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه توسعه فضای سبز موجب افزایش زیبایی بصری منطقه نیز می شود، در سال گذشته ده هزار متر مربع به فضای سبز این شرکت افزوده شده است.

براساس این گزارش، در پایان این مراسم تعداد 38 نهال به مناسبت سی وهشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در روز درختکاری در مجموعه آزادی نفت گچساران کاشته شد.

شماره خبر: 19746/3


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران، درختکاری
 
امتیاز دهی
 
 

بیشتر
نسخه قابل چاپ
 

اخبار مرتبط
تولید و خرید 300 میلیارد ریال کالای ساخت داخل در شرکت نفت و گاز گچساران
گازگرفتگی 2 تن از کارکنان نفت و گاز گچساران در میدان نرگسی
آتش‎سوزی مجموعه 167 شرکت بهره‎برداری نفت و گاز گچساران مهار شد
 
تعداد بازديد اين صفحه: 2766
  مقاله   گزارش   گفت‌وگو   یادداشت
 


 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (niocguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما