شنبه 28 مرداد 1396   21:20:11
 
12:461395/10/14

اتمام طرح ضربتی توانمندسازی مدیران و کارشناسان فاز 13 پارس جنوبی

طرح ضربتی توانمندسازی مدیران و کارشناسان فاز ۱۳ پارس جنوبی با موفقیت به پایان رسید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سرپرست طرح توسعه فاز ١٣ پارس جنوبی با اشاره به پایان طرح ضربتی افزایش توانمندی مدیران و کارشناسان این طرح، از دریافت ۷۵ مدرک حرفه ای مدیریت پروژه بین المللی و ثبت رکورد موفقیت 100 درصدی شرکت کنندگان این دوره ها در آزمون های نهایی خبر داد.
پیام معتمد با اشاره به حجم چشمگیر متقاضیان حضور در دوره های آموزشی مدیریت حرفه ای پروژه افزود: آموزش مدیران و کارشناسان فاز ١٣ مطابق برنامه ریزی مدون این طرح، در یک دوره یک ساله و در بخش های چهارگانه پروژه شامل حفاری، ساخت سکوهای دریایی، خط لوله و پالایشگاه خشکی، در محل سایت عملیاتی این فاز در منطقه پارس دو و توسط برترین اساتید کشور صورت گرفته است.
سرپرست طرح توسعه فاز ۱۳ با اشاره به هماهنگی اعزام دیگر نفرات طرح به دوره های منابع انسانی شرکت نفت و گاز پارس، به نحوه توزیع ١٠٠مدرک رسمی نفرات طرح فاز ۱۳ پرداخت و اعلام کرد: تاکنون ٣٠ مدرک حرفه ای مدیریت پروژه PMP، چهارده مدرک حرفه ای IPMI، چهل و شش مدرک حرفه ای PRINCE2، پنج مدرک حرفه ای مدیریت ریسک RMP و چهار مدرک حرفه ای MBA و یک مدرک PMBOK توسط کارکنان این طرح کسب شده است.
وی با اشاره به اینکه امروزه بسیاری از شرکت های تراز اول بین المللی شرط داشتن این مدارک را برای کارشناسان و مدیران خود الزامی کرده اند، گفت: بر اساس این الزامات، تاکنون بیش از ٩٩ درصد مدیران و کارشناسان فاز ١٣ موفق به دریافت مدارک حرفه ای مدیریت پروژه شده اند.
به گفته معتمد افزایش مدارک مدیریت حرفه ای باعث ایجاد جهش بزرگی در انجام پروژه بر اساس موازین و معیارهای جهانی شده و مؤید شایستگی و توانمندی نیروی انسانی در شرکت نفت و گاز پارس است.
سرپرست طرح توسعه فاز ١٣ با بیان اینکه مدیریت پروژه فرآیندی است که با بهره گیری از ابزارها و تکنیک های خاص خود، در جهت حفظ مسیر پروژه به تعادل سه عامل هزینه، زمان و کیفیت در طول اجرای طرح، کمک می کند، تاکید کرد: پیاده سازی استانداردها و روش های مدیریت پروژه وهمچنین ایجاد تغییرات و اصلاحات لازم در روندهای اجرایی، ضمن تسریع در فرایندهای توسعه محور طرح ها، موفقیت سازمان را تحقق می بخشد.

شماره خبر: 7/

کلمات کليدي
نفت و گاز پارس، پارس جنوبی، دوره توانمندسازی مدیران و کارشناسان
 
امتیاز دهی
 
 

بیشتر
نسخه قابل چاپ
 

اخبار مرتبط
درخشش علمی نفت و گاز پارس در بیست و دومین کنگره جهانی نفت
  • 1396/4/25 يكشنبه درخشش علمی نفت و گاز پارس در بیست و دومین کنگره جهانی نفت
    مدال طلای المپیک جهانی نفت و جایگاه سوم مقالات پذیرفته شده در بیست و دومین کنگره جهانی نفت (WPC; World Petroleum Congress) که با حضور مقامات انرژی جهان و بیش از 500 شرکت بزرگ نفتی از 18 تا 22 تیرماه سال جاری در مرکز همایش‌های بین‌المللی استانبول ترکیه برگزار شد، با تلاش همکاران جوان شرکت نفت و گاز پارس بدست آمد.
پالایشگاه فازهای 22 تا 24 پارس جنوبی به شبکه سراسری متصل شد
خسارت یک سال تاخیر در اجرای هر طرح پارس جنوبی ۵ میلیارد دلار است
 
تعداد بازديد اين صفحه: 1597
  مقاله   گزارش   گفت‌وگو   یادداشت
 


 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (niocguest)


مجری سایت : شرکت سیگما