يكشنبه 3 تير 1397   17:41:18
 
13:151395/8/12
به همت شرکت بهینه سازی مصرف سوخت؛
دوره آموزشی تخصصی طرح ارتقا کارایی موتورخانه ها برگزار شد

مدیر بهینه سازی انرژی در بخش صنعت و ساختمان شرکت بهینه سازی مصرف سوخت عنوان کرد: به دلیل مسائل ایمنی که در تجهیزات گرمایشی مطرح است، حضور موثر ناظران شرکت بهینه سازی در طرح ارتقا کارایی موتورخانه ها لازم و ضروری است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، دوره آموزشی تخصصی ویژه ناظران صحه گذاری طرح ارتقا کارایی موتورخانه ها صبح امروز (12 آبان 1395) باحضور رضا شادرخ راد، مدیر بهینه سازی انرژی در بخش صنعت و ساختمان شرکت بهینه سازی مصرف سوخت در محل سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.
شادرخ راد با اشاره به طرح ارتقا کارایی موتورخانه ها که از سه سال پیش در شرکت بهینه سازی مصرف سوخت کلید خورده است، یادآور شد: این طرح با هدف بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان های اداری و مسکونی و تجاری کلید خورده است.
وی ادامه داد: این طرح در نظر دارد 600 هزار موتورخانه یا به عبارتی 300 میلیون متر مربع ساختمان را تحت پوشش قرار دهد.
مدیر بهینه سازی انرژی در بخش صنعت و ساختمان شرکت بهینه سازی سوخت با اشاره به اینکه رسالت این شرکت در این طرح، بهینه سازی دستگاه های گرمایشی است بیان کرد: به دلیل مسائل ایمنی که در مورد وسایل گرمایشی مطرح می شود، وجود ناظران خبره الزامی است.
وی افزود: ورود ناظران به ساختمان ها به عنوان نمایندگان شرکت بسیار مهم و ضروری است و در همین راستا لازم است ناظران به دقت چک لیست هایی را که در اختیار دارند به درستی مد نظر قرار دهند.
این دوره آموزشی طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 12 و 13 آبان ماه درسالن آمفی تئاتر شرکت بهینه سازی مصرف سوخت واقع در طبقه پنجم ساختمان این شرکت برای ناظران دایر خواهد بود.

شماره خبر: 7/22115

کلمات کليدي
طرح ارتقا کارایی موتورخانه ها، دوره آموزشی تخصصی ویژه ناظران صحه گذاری، رضا شادرخ راد
 
امتیاز دهی
 
 

بیشتر
نسخه قابل چاپ
 

اخبار مرتبط
 
تعداد بازديد اين صفحه: 2032
  مقاله   گزارش   گفت‌وگو   یادداشت
 


 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (niocguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما