شنبه 5 خرداد 1397   12:26:11
 
14:121396/11/21
مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران:
تعیین سقف پاداش بازنشستگی باعث نارضایتی کارکنان صنعت نفت می‌شود

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران گفت: تصویب لایحه تعیین سقف پاداش بازنشستگی در مجلس شورای اسلامی باعث نارضایتی کارکنان صنعت نفت و به‌ویژه همکاران اقماری شرکت نفت فلات قاره ایران شده و نتایج خوبی برای صنعت نفت کشور نخواهد داشت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، حمید بورد، پاداش بازنشستگی کارکنان را قدردانی از زحمات آنان در بیش از 30 سال فعالیت طاقت‌ فرسا اعلام کرد و گفت: کارکنان پرتلاش صنعت نفت و به ‌ویژه همکاران این شرکت در سکوها و جزایر خلیج فارس، سال‌ های طولانی عمر خود را به دور از خانواده و در سخت‌ترین شرایط آب‌وهوایی صرف به گردش درآوردن چرخ‌های این صنعت کرده اند و پاداش بازنشستگی می‌تواند بخش کوچکی از زحمات آنان را جبران کند.

وی، سکوها و جزایر شرکت نفت فلات قاره ایران در آب‌های خلیج فارس را خط مقدم جبهه اقتصادی کشور عنوان کرد و گفت: بی‌تردید همکاران این شرکت که به صورت اقماری فعالیت می‌کنند نقش بی‌بدیلی در حفظ عزت و اقتدار اقتصادی کشور ایفا می کنند و پرداخت پاداش بازنشستگی به کارکنان، آنان را در ادامه این راه سخت و پرفراز و نشیب مصمم‌تر می‌کند.

بورد افزود: با تلاش‌هایی که از سوی مسئولان وزارت نفت در حال انجام است، امیدوارم پاداش بازنشستگی به روال گذشته ادامه داشته باشد؛ چراکه در غیر این صورت شاهد تقاضای بسیاری از همکاران برای بازنشستگی پیش از موعد و ریزش شدید نیروهای با تجربه و متخصص خواهیم بود که این امر می تواند صدمات جبران‌ناپذیری بر پیکره صنعت نفت کشور وارد کند.

وی در پایان از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواست با در نظر گرفتن مصالح کشور و همه جوانب، زمینه‌های لازم را برای رضایتمندی بدنه کارکنان صنعت نفت فراهم کنند.

 


کد خبر: 20966/4


منبع: روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایرانکلمات کليدي
بورد، تعیین سقف بازنشستگی، فلات قاره
 
امتیاز دهی
 
 

بیشتر
نسخه قابل چاپ
 

اخبار مرتبط
دوره آموزشی مدیریت نفت و گاز در نفت فلات قاره برگزار شد
افق‌های روشن پیش روی شرکت نفت فلات قاره ایران
  • 1397/2/14 جمعه افق‌های روشن پیش روی شرکت نفت فلات قاره ایران
    مدیر عامل شرکت نفت فلات قاره ایران در یادداشتی که در آستانه برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی منتشر شد، موقعیت شرکت نفت فلات قاره ایران در هرم توسعه صنعت نفت را تشریح و نگاهی به فعالیت های آتی این شرکت در پیشبرد اهداف شرکت ملی نفت ایران داشت.
مدیران فلات قاره در محل حادثه سقوط بالگرد تشکیل جلسه دادند
 
تعداد بازديد اين صفحه: 1170
  مقاله   گزارش   گفت‌وگو   یادداشت
 


 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (niocguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما