14:121396/11/21
مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران:
تعیین سقف پاداش بازنشستگی باعث نارضایتی کارکنان صنعت نفت می‌شود

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران گفت: تصویب لایحه تعیین سقف پاداش بازنشستگی در مجلس شورای اسلامی باعث نارضایتی کارکنان صنعت نفت و به‌ویژه همکاران اقماری شرکت نفت فلات قاره ایران شده و نتایج خوبی برای صنعت نفت کشور نخواهد داشت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، حمید بورد، پاداش بازنشستگی کارکنان را قدردانی از زحمات آنان در بیش از 30 سال فعالیت طاقت‌ فرسا اعلام کرد و گفت: کارکنان پرتلاش صنعت نفت و به ‌ویژه همکاران این شرکت در سکوها و جزایر خلیج فارس، سال‌ های طولانی عمر خود را به دور از خانواده و در سخت‌ترین شرایط آب‌وهوایی صرف به گردش درآوردن چرخ‌های این صنعت کرده اند و پاداش بازنشستگی می‌تواند بخش کوچکی از زحمات آنان را جبران کند.

وی، سکوها و جزایر شرکت نفت فلات قاره ایران در آب‌های خلیج فارس را خط مقدم جبهه اقتصادی کشور عنوان کرد و گفت: بی‌تردید همکاران این شرکت که به صورت اقماری فعالیت می‌کنند نقش بی‌بدیلی در حفظ عزت و اقتدار اقتصادی کشور ایفا می کنند و پرداخت پاداش بازنشستگی به کارکنان، آنان را در ادامه این راه سخت و پرفراز و نشیب مصمم‌تر می‌کند.

بورد افزود: با تلاش‌هایی که از سوی مسئولان وزارت نفت در حال انجام است، امیدوارم پاداش بازنشستگی به روال گذشته ادامه داشته باشد؛ چراکه در غیر این صورت شاهد تقاضای بسیاری از همکاران برای بازنشستگی پیش از موعد و ریزش شدید نیروهای با تجربه و متخصص خواهیم بود که این امر می تواند صدمات جبران‌ناپذیری بر پیکره صنعت نفت کشور وارد کند.

وی در پایان از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواست با در نظر گرفتن مصالح کشور و همه جوانب، زمینه‌های لازم را برای رضایتمندی بدنه کارکنان صنعت نفت فراهم کنند.

 


کد خبر: 20966/4


منبع: روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران


کلمات کليدي
بورد، تعیین سقف بازنشستگی، فلات قاره
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت
 
 
 
 


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 فلات قاره به ساکنان بومی لاوان خدمات درمانی ارائه می کند
عملیات تعویض تجهیزات مشعل‌های منطقه لاوان انجام شد
استمرار برنامه‎های نفت فلات قاره برای ارتقاء سطح ایمنی و محيط زيست
  • 1397/9/12 دوشنبه استمرار برنامه‎های نفت فلات قاره برای ارتقاء سطح ایمنی و محيط زيست
    رییس بهداشت، ایمنی، محیط زیست، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران، توجه به ایمنی، حفظ محیط زیست و جلوگیری از آلودگی آن را از مهمترین برنامه‌ها و اقدامات این شرکت دانست و گفت: در این راستا نخستین پروژه مکانیسم توسعه هوای پاک (CDM) کشور به منظور کاهش کربن در هوا در چند سال گذشته توسط شرکت نفت فلات قاره ایران اجرا شده است.