جمعه 4 فروردين 1396   03:28:02
 
11:171395/12/19

نفت تهران نایب قهرمان لیگ شنای باشگاه‎های کشور شد

تیم شنای نفت تهران، نایب قهرمان لیگ شنای قهرمانی باشگاه‎های کشور شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، تیم های شنا، شیرجه و واترپلوی نفت تهران از جمله تیم‎های قهرمانی زیر مجموعه امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران هستند که طی چند سال گذشته تمام تلاش خود را به کار گرفته تا با شناسایی استعدادهای بالقوه در بین نونهالان و نوجوانان نفتی، بتوانند با ترکیبی که اکثر آن را فرزندان کارکنان شرکتی تشکیل می دهد در مسابقات لیگ برتر کشور حضور یابند.
 
در این مسیر، استفاده از مربیان مجرب  وکاربلد که اغلب آنها نیز از نیروهای شرکتی و قهرمانان ملی هستند، باعث شد تا استعدادهای نهفته فرزندان نفتی شکوفا شود و هر روز شاهد موفقیت ها و پیروزی‎های ارزشمند این عزیزان در عرصه های کشوری و بین المللی باشیم.

در همین راستا، تیم شنای نفت تهران در سال 1395 با حضوری موفق در مسابقات باشگاهی و در سطح لیگ برتر آقایان توانست ناکامی سال گذشته خود در این رقابت‎ها را جبران کند و با سه پله صعود بر سکوی نایب قهرمانی تکیه بزند.

چهاردهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی باشگاههای کشور(آقایان)، جام خلیج فارس، با حضور 9 تیم بانک حکمت ایرانیان، شقایق عطر تهران، سرزمین موج‎های آبی مشهد، شهید شوشتری آموزشگاه‎های نیشابور، مقاومت، موج تهران، ناجیان راستین البرز، نفت تهران و نفت امیدیه در چهار مرحله برگزار شد.

آخرین مرحله (مرحله چهارم) این رقابت‎ها عصر روز دوشنبه، شانزدهم اسفندماه سالجاری در استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی تهران به پایان رسید و تیم‎های برتر پس از انجام مسابقات در 4 مرحله و 20 ماده (انفرادی و تیمی) مشخص شدند .

در این دوره، تیم موج‎های آبی مشهد از عنوان قهرمانی فصل قبل خود دفاع کرد و با کسب 4254 امتیاز در مجموع مراحل بر سکوی قهرمانی قرار گرفت. تیم نفت تهران با سه پله صعود نسبت به دوره قبل، با 3893 امتیاز به عنوان نایب قهرمانی دست یافت و تیم مقاومت با 3657 امتیاز سوم شد.

مقام دومی تیم شنای نفت تهران در شرایطی بدست آمد که بدنه اصلی تیم را فرزندان کارکنان شرکتی تشکیل داده و دو شناگر این تیم به نام‎های متین سُهران(رده سنی نوجوانان) و علیرضا امین زمردی (رده سنی جوانان) توانستند به ترتیب هفت و دو بار رکورد های کشوری رده سنی خود را جابجا کنند.

اسامی اعضای تیم شنا نفت تهران به شرح ذیل است: جمال چاوشی فر، علیرضا امین زمردی، متین سُهران، سامان قپانوری، پوریا قپا نوری، علیرضا یاوری، امیرمحمد کاظمی،عرفان شاه کرمی،سینا جمالی،علی عمادی،آرین اولیایی،آرش گنجه،احسان اختر کاوان، فراز اکبری، محمدحسین خان محمدی، علی رشیدی کوغری، محمدرضا محمدی، زکریا حسین نژاد، موسوی، مهرداد شفیعی، ایلیا قربانی، محمد بیداریان (مربی ) ، فرشاد دادفر(مربی)، علیرضا حجار (سرمربی ) وجلال چاوشی فر(سرپرست).

شماره خبر: 2/2285

 
کلمات کليدي
لیگ شنا، تیم نفت تهران، امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بیشتر
نسخه قابل چاپ
 

اخبار مرتبط
نفت شناسایی و پرورش استعدادهای فوتبالی نونهالان ایرانی را هدف‎گذاری کرده است
دهمین قهرمانی تیم شرکت ملی نفت در لیگ برتر دو و میدانی کشور
درخشش فرزندان نفتی در مسابقات شیرجه قهرمانی کشور
 
تعداد بازديد اين صفحه: 184
  مقاله   گزارش   گفت‌وگو   یادداشت
 


 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (niocguest)


مجری سایت : شرکت سیگما