سه شنبه 7 بهمن 1393   06:44:50
 
:.
افزايش دكل هاي فعال در بزرگترين ميدان نفت سنگين جهان مديرعامل شركت ملي حفاري ايران از افزودن شدن دكل 37 فتح به ميدان آزادگان شمالي خبر داد و افزود: هم اكنون در مجموع 10 دستگاه حفاري در ميدان هاي آزادگان شمالي، جنوبي، ياران و يادآوران مشغول حفاري هستند.

مديرعامل شركت ملي حفاري ايران از افزودن شدن دكل 37 فتح به ميدان آزادگان شمالي خبر داد و افزود: هم اكنون در مجموع 10 دستگاه حفاري در ميدان هاي آزادگان شمالي، جنوبي، ياران و يادآوران مشغول حفاري هستند.

حيدر بهمني در گفت و گو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني شركت ملي نفت ايران با بيان اينكه هم اكنون دستگاه هاي 88، 65، 34 فتح در ميدان نفتي آزادگان مشغول حفاري هستند، تصريح كرد: چند پيش دكل 37 فتح هم با ناوگان حفاري فعال در اين ميدان افزوده شد و مجموع دستگاه هاي حفاري فعال در اين ميدان به 4 دستگاه رسيد.
وي افزود: هم اكنون 4 دستگاه حفاري در ميدان آزادگان شمالي، يك دستگاه در ميدان آزادگان جنوبي، يك دستگاه در ميدان ياران و 4 دستگاه در ميدان يادآوران مشغول انجام عمليات حفاري هستند.
ميدان نفتي آزادگان در استان نفت خيز خوزستان شامل دو بخش جنوبي و شمالي است كه با مساحت حدود 900 كيلومتر مربع، يكي از بزرگ ترين ميدان هاي نفتي جهان به شمار مي آيد.
بهمني درباره آخرين وضعيت حفاري در ميدان يادآوران نيز اظهار كرد: هم اكنون چهار دستگاه در اين ميدان در حال حفاري است كه در صورت نياز تعداد آن ها نيز افزايش پيدا مي كند.
به گزارش NIOC، شركت ملي حفاري ايران با در اختيار داشتن امكانات پيشرفته و نيروي انساني متخصص و مجرب يكي از معدود شركت هاي حفاري جهان است كه عمليات حفاري چاه هاي نفت و گاز و خدمات فني و مهندسي مربوط را انجام مي دهد. اين شركت با در اختيار داشتن 70 دستگاه حفاري خشكي و دريايي و بيش از 16 هزار نفر نيروي انساني متخصص در اقصي نقاط ايران، در سخت ترين شرايط آب و هوايي و مناطق صعب العبور و كوهستاني عمليات حفاري چاه هاي نفت و گاز را به انجام مي رساند.
 شماره خبر:1/9137
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
فرم ذیل صرفا برای اطلاع از نظرات شما درباره همین صفحه است .خواهشمند است، سوالات و درخواست های خود را ازطریق ارتباط مردمی مرقوم فرمایید.

نام
* نام خانوادگي
شماره تماس
آدرس پست الكترونيكي
نام كشور
* توضيحات
 
امتیاز دهی
 
 

ضرورت حمايت همه دستگاه هاي اجرايي از سازندگان داخلي
افتتاح و راه اندازي هفتادمين دستگاه حفاري ملكي شركت ملي حفاري ايران
ساختمان و سوله كارگاهي واحد كنترل فوران چاه ملي حفاري به بهره برداري رسيد
داغ يك روز قطع صادرات نفت در 8 سال مقاومت بر دل دشمن ماند
تقويت و توسعه صنعت حفاري كشور يك تدبير عالمانه است
 

تعداد بازديد زيرپورتال
اين زيرپورتال امروز
تعداد بازديد اين صفحه: 1031
  مقاله   گزارش   گفت‌وگو   يادداشت
 

بيشتر
بيشتر

 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (niocguest)


Powered By Sigma ITID.