يكشنبه 6 خرداد 1397   09:56:52
 

افزایش دکل های فعال در بزرگترین میدان نفت سنگین جهان مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از افزودن شدن دکل 37 فتح به میدان آزادگان شمالی خبر داد و افزود: هم اکنون در مجموع 10 دستگاه حفاری در میدان های آزادگان شمالی، جنوبی، یاران و یادآوران مشغول حفاری هستند.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از افزودن شدن دکل 37 فتح به میدان آزادگان شمالی خبر داد و افزود: هم اکنون در مجموع 10 دستگاه حفاری در میدان های آزادگان شمالی، جنوبی، یاران و یادآوران مشغول حفاری هستند.

حیدر بهمنی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه هم اکنون دستگاه های 88، 65، 34 فتح در میدان نفتی آزادگان مشغول حفاری هستند، تصریح کرد: چند پیش دکل 37 فتح هم با ناوگان حفاری فعال در این میدان افزوده شد و مجموع دستگاه های حفاری فعال در این میدان به 4 دستگاه رسید.
وی افزود: هم اکنون 4 دستگاه حفاری در میدان آزادگان شمالی، یک دستگاه در میدان آزادگان جنوبی، یک دستگاه در میدان یاران و 4 دستگاه در میدان یادآوران مشغول انجام عملیات حفاری هستند.
میدان نفتی آزادگان در استان نفت خیز خوزستان شامل دو بخش جنوبی و شمالی است که با مساحت حدود 900 کیلومتر مربع، یکی از بزرگ ترین میدان های نفتی جهان به شمار می آید.
بهمنی درباره آخرین وضعیت حفاری در میدان یادآوران نیز اظهار کرد: هم اکنون چهار دستگاه در این میدان در حال حفاری است که در صورت نیاز تعداد آن ها نیز افزایش پیدا می کند.
به گزارش NIOC، شرکت ملی حفاری ایران با در اختیار داشتن امکانات پیشرفته و نیروی انسانی متخصص و مجرب یکی از معدود شرکت های حفاری جهان است که عملیات حفاری چاه های نفت و گاز و خدمات فنی و مهندسی مربوط را انجام می دهد. این شرکت با در اختیار داشتن 70 دستگاه حفاری خشکی و دریایی و بیش از 16 هزار نفر نیروی انسانی متخصص در اقصی نقاط ایران، در سخت ترین شرایط آب و هوایی و مناطق صعب العبور و کوهستانی عملیات حفاری چاه های نفت و گاز را به انجام می رساند.
 شماره خبر:1/9137
 
کلمات کليدي
میدان آزادگان شمالی و جنوبی, حیدر بهمنی
 
امتیاز دهی
 
 

بیشتر
 

اخبار مرتبط
شرکت ملی حفاری تاکنون 4 هزار و 201 حلقه چاه نفت و گاز حفر کرده است
شرکت ملی حفاری توانمندی لازم را برای حل مشکلات حفاری منطقه دارد
ثبت رکورد حفاری 4 هزار و 178 حلقه چاه نفت و گاز در کارنامه ملی حفاری
 
تعداد بازديد اين صفحه: 2572
  مقاله   گزارش   گفت‌وگو   یادداشت
 


 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (niocguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما