يكشنبه 22 تير 1393
 
  Sunday, July 13, 2014
 
  الاحد, رمضان 16, 1435

:.
افزايش دكل هاي فعال در بزرگترين ميدان نفت سنگين جهان مديرعامل شركت ملي حفاري ايران از افزودن شدن دكل 37 فتح به ميدان آزادگان شمالي خبر داد و افزود: هم اكنون در مجموع 10 دستگاه حفاري در ميدان هاي آزادگان شمالي، جنوبي، ياران و يادآوران مشغول حفاري هستند.

مديرعامل شركت ملي حفاري ايران از افزودن شدن دكل 37 فتح به ميدان آزادگان شمالي خبر داد و افزود: هم اكنون در مجموع 10 دستگاه حفاري در ميدان هاي آزادگان شمالي، جنوبي، ياران و يادآوران مشغول حفاري هستند.

حيدر بهمني در گفت و گو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني شركت ملي نفت ايران با بيان اينكه هم اكنون دستگاه هاي 88، 65، 34 فتح در ميدان نفتي آزادگان مشغول حفاري هستند، تصريح كرد: چند پيش دكل 37 فتح هم با ناوگان حفاري فعال در اين ميدان افزوده شد و مجموع دستگاه هاي حفاري فعال در اين ميدان به 4 دستگاه رسيد.
وي افزود: هم اكنون 4 دستگاه حفاري در ميدان آزادگان شمالي، يك دستگاه در ميدان آزادگان جنوبي، يك دستگاه در ميدان ياران و 4 دستگاه در ميدان يادآوران مشغول انجام عمليات حفاري هستند.
ميدان نفتي آزادگان در استان نفت خيز خوزستان شامل دو بخش جنوبي و شمالي است كه با مساحت حدود 900 كيلومتر مربع، يكي از بزرگ ترين ميدان هاي نفتي جهان به شمار مي آيد.
بهمني درباره آخرين وضعيت حفاري در ميدان يادآوران نيز اظهار كرد: هم اكنون چهار دستگاه در اين ميدان در حال حفاري است كه در صورت نياز تعداد آن ها نيز افزايش پيدا مي كند.
به گزارش NIOC، شركت ملي حفاري ايران با در اختيار داشتن امكانات پيشرفته و نيروي انساني متخصص و مجرب يكي از معدود شركت هاي حفاري جهان است كه عمليات حفاري چاه هاي نفت و گاز و خدمات فني و مهندسي مربوط را انجام مي دهد. اين شركت با در اختيار داشتن 70 دستگاه حفاري خشكي و دريايي و بيش از 16 هزار نفر نيروي انساني متخصص در اقصي نقاط ايران، در سخت ترين شرايط آب و هوايي و مناطق صعب العبور و كوهستاني عمليات حفاري چاه هاي نفت و گاز را به انجام مي رساند.
 شماره خبر:1/9137
 
کلمات کليدي
ميدان آزادگان شمالي و جنوبي, حيدر بهمني
بيشتر
تكميل 10 حلقه چاه در ميدان آزادگان شمالي/ متراژ حفاري در يادآوران به بيش از 41 هزار متر رسيد
 حفاري بيش از 10 هزار متر در فاز 14 پارس جنوبي
حفاري 309 حلقه چاه نفت و گاز زير باران آتش و گلوله
حفاري 2 ميليون و 724 هزار متر چاه هاي نفت و گاز در دولت نهم و دهم
دستيابي ايران به دانش ساخت ابزارهاي نمودارگيري درون چاهي
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.فرم ذیل صرفا برای اطلاع از نظرات شما درباره همین صفحه است .خواهشمند است، سوالات و درخواست های خود را ازطریق ارتباط مردمی مرقوم فرمایید.

نام
* نام خانوادگي
شماره تماس
آدرس پست الكترونيكي
نام كشور
* توضيحات

تعداد بازديد اين صفحه: 322

English Site


 

 


 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (niocguest)


Powered By Sigma ITID.