11:191396/11/16
رییس پژوهشگاه صنعت نفت عنوان کرد:
ضرورت بهره‎گیری از تجربیات بازنشستگان در پیشبرد اهداف سازمانی

دومین مراسم تجلیل از پیشکسوتان پژوهشگاه صنعت نفت، 14 بهمن ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی این مجموعه برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت در این مراسم، ضمن تبریک ایام دهه فجر گفت: انقلاب اسلامی وارد دهه پنجم خود شده است و باید از چهار دهه گذشته درس بگیریم تا در آینده بتوانیم سرنوشت بهتری را برای کشور رقم زنیم.

جعفر توفیقی بر ارتباط مستمر سازمان با بازنشستگان تاکید کرد و افزود: ارتباط با کارکنان نباید با روز استخدام شروع و در روز بازنشستگی پایان یابد، چراکه استفاده از تجربیات انباشته شده این افراد می‌ تواند در پیشبرد اهداف سازمان مثمر ثمر باشد.

وی مشورت با گذشتگان و استفاده از تجربیات و انباشت دانش این افراد را امری ضروری دانست و اظهار کرد: همواره تلاش می‌کنیم که دستاوردهای این عزیزان را حفظ کنیم، آن را بهبود دهیم و در نهایت نام پژوهشگاه صنعت نفت را اعتلاء ‌بخشیم.

توفیقی تصریح کرد: صنعت نفت باید دانش بنیان و فناور محور باشد و ما اگر بخواهیم شکر نعمت خدا را بجای آورده باشیم باید تلاش کنیم تا این صنعت بتواند به تکنولوژی‌های روز مجهز شود.

گفتنی است در این مراسم که بیش از 150 نفر از بازنشستگان این مجموعه حضور داشتند، انتخاباتی برای تشکیل هیات مدیره گروه بازنشستگان به مدت دو سال برگزار شد.

شماره خبر: 20945/3

کلمات کليدي
پژوهشگاه صنعت نفت
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت
 
 
 
 


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 توسعه دانش فنی و تولید کاتالیست‎ها در داخل اهمیت راهبردی دارد
قرارداد بومی‎سازی و تولید صنعتی دو مدل کاتالیست امضا شد
پژوهشگاه صنعت نفت و اتاق بازرگانی تفاهم‎نامه همکاری امضا کردند