11:191396/11/16
رییس پژوهشگاه صنعت نفت عنوان کرد:
ضرورت بهره‎گیری از تجربیات بازنشستگان در پیشبرد اهداف سازمانی

دومین مراسم تجلیل از پیشکسوتان پژوهشگاه صنعت نفت، 14 بهمن ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی این مجموعه برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت در این مراسم، ضمن تبریک ایام دهه فجر گفت: انقلاب اسلامی وارد دهه پنجم خود شده است و باید از چهار دهه گذشته درس بگیریم تا در آینده بتوانیم سرنوشت بهتری را برای کشور رقم زنیم.

جعفر توفیقی بر ارتباط مستمر سازمان با بازنشستگان تاکید کرد و افزود: ارتباط با کارکنان نباید با روز استخدام شروع و در روز بازنشستگی پایان یابد، چراکه استفاده از تجربیات انباشته شده این افراد می‌ تواند در پیشبرد اهداف سازمان مثمر ثمر باشد.

وی مشورت با گذشتگان و استفاده از تجربیات و انباشت دانش این افراد را امری ضروری دانست و اظهار کرد: همواره تلاش می‌کنیم که دستاوردهای این عزیزان را حفظ کنیم، آن را بهبود دهیم و در نهایت نام پژوهشگاه صنعت نفت را اعتلاء ‌بخشیم.

توفیقی تصریح کرد: صنعت نفت باید دانش بنیان و فناور محور باشد و ما اگر بخواهیم شکر نعمت خدا را بجای آورده باشیم باید تلاش کنیم تا این صنعت بتواند به تکنولوژی‌های روز مجهز شود.

گفتنی است در این مراسم که بیش از 150 نفر از بازنشستگان این مجموعه حضور داشتند، انتخاباتی برای تشکیل هیات مدیره گروه بازنشستگان به مدت دو سال برگزار شد.

شماره خبر: 20945/3

کلمات کليدي
پژوهشگاه صنعت نفت
 
امتیاز دهی
 
 

بیشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت
 
 
 
 
هفتمین همایش بین‎المللی علوم و فناوری ایران برگزار می‎شود
تکنولوژی‌های نوظهور، کلید مزیت رقابتی و ارزش افزوده در حوزه بالادستی است
ضرورت توجه به مدل‎های نوین کسب و کار، خلاقیت و نوآوری در پژوهشگاه صنعت نفت
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (niocguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما