13:301396/11/21
همزمان با ایام الله دهه فجر انجام شد
دیدار مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با خانواده شهدا

علی کاردر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به همراه جمعی از مدیران این شرکت با خانواده های 2 تن از شهدای صنعت نفت دیدار کرد.


به گزاش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی NIOC، صبح امروز (شنبه 21 بهمن ماه) علی کاردر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به همراه جمعی از مدیران این شرکت با خانواده های 2 تن از شهدای صنعت نفت دیدار کرد و یاد شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی را گرامی داشت.

در این دیدار صمیمانه، همسر شهید محمد قربان محمودی کماسایی که همسر و فرزند خود را در جنگ تحمیلی از دست داده بود، ضمن تجدید خاطرات از دغدغه های خود سخن گفت.

در ادامه، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و هیأت همراه با خانواده شهید عباس عفت روش دیدار کرد و در جریان مشکلات و روند زندگی خانواده شهید قرار گرفت.

در این مراسم، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران نیز ضمن دلجویی از همسر شهدای صنعت نفت، ایثار شهدا در دوران دفاع مقدس را اقدامی ستودنی و صبر و استقامت خانواده شهدا در مقابل این فقدان را بسیار ارزشمند توصیف کرد.

بنابراین گزارش،‌ شهید محمد قربان محمودی کماسایی از کارکنان شرکت ملی نفت ایران بود که در سال 65 با حضور در منطقه عملیاتی غرب کشور به درجه رفیع شهادت نائل شده است. شهید عباس عفت روش نیز از شهدای گرانقدری است که در مردادماه 1361 از سوی منافقین ربوده شده و پس از تحمل شکنجه های سنگین به درجه رفیع شهادت رسیده است.

 


کد خبر: 20965/4

کلمات کليدي
کاردر، خانواده شهدا
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت
 
 
 
 


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 وزیر نفت در پیامی از خدمات علی کاردر قدردانی کرد
نمایشگاه بین‎المللی صنعت نفت؛ پلی به سوی تحقق اهداف برنامه ششم توسعه
جزئیات تامین اعتبار 7 میلیارد دلاری برای حمایت از بخش خصوصی/ 3 قرارداد IPC تا پایان سال نهایی می‎شود