13:131396/9/20
دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر؛
امر به معروف و نهی از منکر یک حرکت الهی است

دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت ملی نفت ایران، توجه به اهمیت امر به معروف و نهی از منکر را لازم و مهم برشمرد و آن را امری الهی دانست.


به گزارش خبرنگار NIOC، اولین گردهمایی شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت ملی نفت ایران، صبح امروز (20 آذر1396) در باشگاه شماره یک این شرکت برگزار شد.
حسین احمدی مفرد، دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت ملی نفت ایران در این همایش ضمن برشماری تمایزات این گردهمایی گفت: ما اینجا جمع شده ایم که یک امر بزرگ الهی را احیا کنیم و آن امر به معروف و نهی از منکر است.
وی با اشاره به آغاز فعالیت شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت ملی نفت ایران از سال ٩٣، بیان کرد: این شورا ابتدا در قالب شوراهای فرهنگی دیگر فعالیت می کرد و از اوایل سال ٩٤ با صدور بخش نامه هایی به عنوان شورای مستقل فعالیت خود را متمرکز کرد.
احمدی مفرد ضمن اشاره به اینکه خداوند متعال اولین مجری امر به معروف و نهی از منکر است گفت: از این منظر باید بدانیم که امر به معروف و نهی از منکر یک حرکت الهی است و باید اهمیت آن را در نظر داشته باشیم.
وی در پایان تاکید کرد: هیچ تردیدی بر لزوم اجرای امر به معروف و نهی از منکر وجود ندارد و باید شیوه های اجرایی این موضوع مورد بررسی قرار گیرد.

شماره خبر: 7/24397
کلمات کليدي
امر به معروف و نهی از منکر، گردهمایی شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت ملی نفت ایران، حسین احمدی مفرد
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت
 
 
 
 


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 لزوم تدوین برنامه‌ امر به معروف و نهی از منکر به‌صورت فراگیر
امر به معروف و نهی از منکر زیرساخت اصلی جامعه است