يكشنبه 6 خرداد 1397   09:59:20
 
10:261395/9/24

تفاهم آکادمی بارسلونا و شرکت ملی نفت با هدف استعدادیابی در فوتبال پایه

آکادمی باشگاه بارسلونا اسپانیا و امور ورزش شرکت ملی نفت ایران با هدف استعدادیابی در فوتبال پایه به تفاهم رسیدند.


به گزارش خبرنگار NIOC، تمرینات آکادمی بارسلونا در مجموعه فرهنگی ورزشی تهرانسر شرکت نفت عصر روز گذشته (سه شنبه، 23 آذرماه) با حضور مشاور معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور عملیات غیرصنعتی، رئیس کمیته ملی المپیک و رئیس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران آغاز شد.

مشاور معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور عملیات غیرصنعتی در حاشیه این مراسم گفت: تفاهم نامه موقتی بین امور ورزش شرکت نفت و آکادمی بارسلونا در ایران امضا شده است که از یک سال و نیم پیش مذاکرات آن آغاز شده بود.

غلامحسین اشرفی افزود: هدف آکادمی بارسلونا استعدادیابی است که در بیش از 50 نقطه دنیا مشغول به فعالیت هستند و تهران نیز به این شهرها افزوده شده است؛ امیدواریم این اتفاق با هدف گسترش مسئولیت‎های اجتماعی به‎زودی به مناطق نفتخیز نیز با وجود زیرساخت های مناسب شرکت نفت تسری یابد.

کیومرث هاشمی، رئیس کمیته ملی المپیک نیز گفت: از مسئولان شرکت ملی نفت ایران به دلیل انجام این پروژه تشکر می کنم و امیدوارم برنامه هایی مانند مشارکت با آکادمی بارسلونا به زودی مورد توجه تمام دستگاه های حاضر در امر ورزش قرار گیرد.

رضا قورچیان، رئیس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران نیز بیان کرد: از یک سال و نیم پیش مذاکرات ما و نمایندگان آکادمی بارسلونا آغاز شده بود که سرانجام با رفع موانع این همکاری شکل رسمی به خود گرفت و در این دوره تمرینات زیرنظر مربیان اسپانیایی برگزار می شود.

+ گزارش تصویری

شماره خبر: 2/22431


کلمات کليدي
امور ورزش شرکت ملی نفت ایران، مشاور معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور عملیات غیرصنعتی، آکادمی بارسلونا
 
امتیاز دهی
 
 

بیشتر
نسخه قابل چاپ
 

اخبار مرتبط
اطلاعیه امور ورزش شرکت ملی نفت ایران جهت شناسایی بازیکنان مستعد فوتبال
قهرمانی کاروان نفت در دو رشته بسکتبال و تنیس روی میز
مسابقات دو و میدانی شرکت کنندگان کلاس های آکادمی برگزار شد
 
تعداد بازديد اين صفحه: 2414
  مقاله   گزارش   گفت‌وگو   یادداشت
 


 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (niocguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما