:.
موسوی
سید عبدالله موسوی ،سکان مدیریت مهندسی و ساختمان مناطق نفت خیز را در دست گرفت با حکم مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب مهندس سید عبدالله موسوی به عنوان مدیر مهندسی و ساختمان این شرکت منصوب شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، هرمز قلاوند در این حکم از زحمات و تلاش های محمدحسین رضوانی در مدت تصدی سرپرستی این مدیریت قدردانی کرد.
بر اساس این گزارش، موسوی دارای تحصیلات مهندسی شیمی است و از سال 85 تا کنون به عنوان مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری و از سال 80 تا سال 85 به عنوان مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان انجام وظیفه می کرد.
وی از فارغ التحصیلان آموزشگاه حرفه ای صنعت نفت آغاجاری است که در سال 1357 به استخدام صنعت نفت درآمد و در طول دوران خدمت خود در مناطق نفت خیز جنوب در سمت هایی چون رئیس حراست، رئیس اداره خدمات و قراردادهای حفاری و رئیس روابط عمومی نیز فعالیت داشت.
یادآور می شود مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با معاونت های طرح های نفت و گاز، طرح های عمده، راه و ساختمان، خدمات فنی و خدمات پشتیبانی، انجام تمام امور زیربنایی این شرکت اعم از راه و ساختمان، تاسیسات نفت و گاز و تاسیسات جنبی را در قالب اجرای پروژه هایی که از لحاظ کمیت، پیچیدگی و وسعت کار در سطح شرکت ملی نفت ایران کم نظیر است، به عهده دارد.
 شماره خبر:1/7640
 
 
منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب
کلمات کليدي
مدیرمهندسی و ساختمان نفتخیز جنوب, سید عبدالله موسوی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


نخستین دستگاه شبیه‌ساز کنترل فوران چاه‌های نفت ساخت داخل رونمایی شد
مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت ملی حفاری ایران منصوب شد
طراحی و پیاده سازی سامانه سمات در شرکت نفت و گاز مارون