تماس با ما  خانه پست الكترونيك دانلود فيلم آلبوم تصاوير نقشه سايت سايت انگليسي
يكشنبه 5 بهمن 1393   15:36:55

در حکمی صورت گرفت؛ انتصاب سرپرست جدید منطقه کیش شرکت نفت فلات قاره مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران، علیرضا قانعی را به عنوان سرپرست جدید منطقه کیش منصوب کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، محمود زیرکچیان زاده؛ مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران با توجه به فرا رسیدن بازنشستگی سید احمد مدنی؛ رییس منطقه کیش، علیرضا قانعی را به عنوان سرپرست جدید این منطقه منصوب کرد.
بر اساس این گزارش سید احمد مدنی بیش از 3 سال به عنوان رییس منطقه تازه تاسیس کیش در تاسیسات و دفتر مرکزی این شرکت در جزیره کیش به فعالیت پرداخت و  در این مدت منشاء اثر و خدمات فراوانی بوده است.

وی در طول بیش از سه دهه خدمت خود در صنعت نفت تا سن بازنشستگی در قسمت‌های مختلف این صنعت پرافتخار خدمت کرد.
در حکم زیرکچیان‌زاده خطاب به سید احمد مدنی آمده است:از حضرتعالی که بیش از سه‌دهه از عمر گرانقدر خود را صادقانه در خدمت شرکت در مناطق عملیاتی و سکوهای دریایی گذاشته، صمیمانه تشکر و تقدیر می‌نمایم. اینک که پس از سالیان متمادی خدمات ارزنده و شایسته بالاخص در ایام ریاست منطقه بهرگان و منطقه کیش به افتخار بازنشستگی نائل آمده‌اید، از خداوند متعال درخواست سعادت، سلامت و توفیق روزافزون شما و خانواده محترم را مسئلت می‌دارم. خاطره همکاری و تلاش شما در راه اعتلای حاکمیت و صنعت نفت و گاز دریایی میهن اسلامی در خلیج‌فارس در طول سالیان گذشته بالاخص 8 سال دفاع مقدس همواره مایه مباهات و افتخار خواهد بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، همچنین مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران در حکمی خطاب به علیرضا قانعی سرپرست جدید منطقه کیش آورده است: با عنایت به تجارب ارزنده جنابعالی در مناطق عملیاتی به عنوان سرپرست منطقه کیش منصوب می‌شوید. امید است با استعانت از خداوند بزرگ و بکارگیری تمامی توانمندی‌های شرکت، در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.
گفتنی است علیرضا قانعی پیش از این در منطقه سیری به عنوان رییس بهره‌برداری این منطقه فعالیت کرده است.
منطقه جدید کیش با توجه به وجود میدان عظیم گازی در این جزیره به عنوان یکی از مناطق تازه تاسیس شرکت نفت فلات قاره ایران تعیین شده است.
گازرسانی به جزیره کیش، احداث ایستگاه تقویت فشار گاز، توسعه میدان گازی کیش و دیگر شرایط مطلوب این جزیره جهت استقرار سیستمهای پشتیبانی، عامل مهمی در تبدیل آن به یک منطقه عملیاتی به شمار می­آید.

منبع: روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران
 
امتیاز دهی
 
 

  • ارسال به دوستان
  • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
  • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر

تعداد بازديد زيرپورتال
اين زيرپورتال امروز
تعداد بازديد اين صفحه: 694

nioc در يك نگاه
گالری  تصاویر

مرور آخرين اخبار
بيشتر
گفتگوي اختصاصي
بيشتر

بازديدها
تعداد بازديد از سايت: 54362991
تعداد بازديد زيرپورتال: 5890692
اين زيرپورتال امروز: 1742
تعداد بازديد اين صفحه: 4157142
در امروز: 31974
اين صفحه امروز: 910
 
كليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت محفوظ و متعلق به شركت ملي نفت ايران است
Best View in 1024x768
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (niocguest)


Powered By Sigma ITID.