تماس با ما  خانه پست الکترونیک دانلود فیلم آلبوم تصاویر نقشه سایت سایت انگلیسی
شنبه 28 مرداد 1396   21:17:32


طی سال 87 انجام شد: ارائه خدمات جدید به بازنشستگان صنعت نفت طی سال 87، بازنشستگان صنعت نفت موفق به دریافت خدمات جدیدی شدند که از جمله این موارد دریافت برگه های سهام عدالت بود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، بازنشستگان صنعت نفت طی سال 87 موفق به دریافت خدمات جدید به ویژه اخذ برگه های سهام عدالت شدند، این در حالی است که صندوق های بازنشستگی ، پس اندازها و رفاه کارکنان صنعت نفت، امور رفاهی جدید تری را در اختیاربازنشستگان قرار دادند.
برگه های سهام عدالت طی سال 87 در 17 شهر کشور توزیع شد که بازنشتگان صنعت نفت هم موفق به دریافت آن شدند.
 به دنبال مراسمی که با حضور وزیر نفت برگزار و طی آن برگه های سهام عدالت به تنی چند از بازنشستگان تهرانی تحویل داده شد، توزیع این برگه ها در شهرهای اردبیل، ارومیه، بندر عباس، تربت حیدریه، زاهدان، ساری، شاهرود، شهر کرد، قزوین، کرج، کرمان، گرگان، نجف آباد، یاسوج، یزد، زنجان و بهبهان آغاز شد.
بر اساس برنامه ریزی به عمل آمده و به کوشش شرکت صبا نفت، تمامی بازنشستگانی که در آبان ماه سال گذشته برگه های مربوط به این سهام را تکمیل کرده و تحویل داده اند، از روز سه شنبه سوم اسفند ماه به ساختمان صندوق بازنشستگی واقع در خیابان رود سر مراجعه و نسبت به دریافت اوراق مربوطه اقدام کردند.
در این راستا تحویل دعوتنامه سهام بازنشستگان 70 ساله و بالاتر در محل سکونت آنان نیز سال گذشته انجام شد که برابر اعلام ستاد توزیع سهام عدالت، فرزندان تحت تکفل بازنشستگان نیز مشمول پرداخت سهام عدالت شدند.
همچنین به منظور ارایه خدمات بیمه ای مطلوب به بازنشستگان وزارت نفت، توافقنامه ای مابین صندوق بازنشستگی و پس اندازکارکنان صنعت نفت و شرکت سهامی بیمه پارسیان منعقد و شرکت خدمات بیمه ای امین پارسیان به عنوان مجری معرفی شد.
موضوع توافقنامه، صدور کلیه بیمه نامه های اتومبیل (ثالث- بدنه)، آتش سوزی منازل مسکونی، مسوولیت در برابرهمسایگان، حوادث انفرادی و درمان مسافران عازم خارج از کشور است که به موجب آن تمامی بازنشستگان صنعت نفت و افرادتحت تکفل از مزایای این طرح بهره مند شدند.
ارائه خدمات در محل سکونت از دیگر خدماتی است که طی سال گذشته در اختیار بازنشستگان صنعت نفت قرار گرفت.
به موجب این برنامه که به منظور رفاه حال مستمری بگیران و در چارچوب طرح تکریم بازنشستگان به اجرا گذارده شد، تحویل اقلامی مانند بن، برگه های سهام عدالت، اوراق بهادار و سایر خدمات مرتبط ، به وسیله عوامل خدماتی شرکت صبا در محل سکونت مستمری بگیران انجام می پذیرد.
طبق برنامه تنظیمی، ارائه این خدمات در مرحله اول به افراد 70 سال به بالا و در مرحله بعد به کلیه مستمری بگیران تسری خواهد یافت.
راهنمایی و مشاوره در دفترنمایندگی ها، بلیت استخر برای بازنشستگان و پرداخت بن کارتهای اساسی از دیگر خدماتی است که برای رفاه بازنشستگان صنعت نفت در نظر گرفته شده است.
 
امتیاز دهی
 
 

  • ارسال به دوستان
  • اضافه کردن به لیست دلخواه مرورگر
  • تعیین صفحه پیش فرض مرورگر
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
تعداد بازديد اين صفحه: 1229

nioc در یک نگاه
گالری  تصاویر

مرور آخرین اخبار
بیشتر

بازدیدها
تعداد بازديد اين صفحه: 5271451
تعداد بازديد از سايت: 105091987
تعداد بازديد زيرپورتال: 8669458
اين زيرپورتال امروز: 2693
در امروز: 90470
اين صفحه امروز: 1345
 
کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت ملی نفت ایران است
Best View in 1024x768
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (niocguest)


مجری سایت : شرکت سیگما