تماس با ما  خانه پست الكترونيك دانلود فيلم آلبوم تصاوير نقشه سايت سايت انگليسي
يكشنبه 5 بهمن 1393   21:38:48


طی سال 87 انجام شد: ارائه خدمات جدید به بازنشستگان صنعت نفت طی سال 87، بازنشستگان صنعت نفت موفق به دریافت خدمات جدیدی شدند که از جمله این موارد دریافت برگه های سهام عدالت بود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، بازنشستگان صنعت نفت طی سال 87 موفق به دریافت خدمات جدید به ویژه اخذ برگه های سهام عدالت شدند، این در حالی است که صندوق های بازنشستگی ، پس اندازها و رفاه کارکنان صنعت نفت، امور رفاهی جدید تری را در اختیاربازنشستگان قرار دادند.
برگه های سهام عدالت طی سال 87 در 17 شهر کشور توزیع شد که بازنشتگان صنعت نفت هم موفق به دریافت آن شدند.
 به دنبال مراسمی که با حضور وزیر نفت برگزار و طی آن برگه های سهام عدالت به تنی چند از بازنشستگان تهرانی تحویل داده شد، توزیع این برگه ها در شهرهای اردبیل، ارومیه، بندر عباس، تربت حیدریه، زاهدان، ساری، شاهرود، شهر کرد، قزوین، کرج، کرمان، گرگان، نجف آباد، یاسوج، یزد، زنجان و بهبهان آغاز شد.
بر اساس برنامه ریزی به عمل آمده و به کوشش شرکت صبا نفت، تمامی بازنشستگانی که در آبان ماه سال گذشته برگه های مربوط به این سهام را تکمیل کرده و تحویل داده اند، از روز سه شنبه سوم اسفند ماه به ساختمان صندوق بازنشستگی واقع در خیابان رود سر مراجعه و نسبت به دریافت اوراق مربوطه اقدام کردند.
در این راستا تحویل دعوتنامه سهام بازنشستگان 70 ساله و بالاتر در محل سکونت آنان نیز سال گذشته انجام شد که برابر اعلام ستاد توزیع سهام عدالت، فرزندان تحت تکفل بازنشستگان نیز مشمول پرداخت سهام عدالت شدند.
همچنین به منظور ارایه خدمات بیمه ای مطلوب به بازنشستگان وزارت نفت، توافقنامه ای مابین صندوق بازنشستگی و پس اندازکارکنان صنعت نفت و شرکت سهامی بیمه پارسیان منعقد و شرکت خدمات بیمه ای امین پارسیان به عنوان مجری معرفی شد.
موضوع توافقنامه، صدور کلیه بیمه نامه های اتومبیل (ثالث- بدنه)، آتش سوزی منازل مسکونی، مسوولیت در برابرهمسایگان، حوادث انفرادی و درمان مسافران عازم خارج از کشور است که به موجب آن تمامی بازنشستگان صنعت نفت و افرادتحت تکفل از مزایای این طرح بهره مند شدند.
ارائه خدمات در محل سکونت از دیگر خدماتی است که طی سال گذشته در اختیار بازنشستگان صنعت نفت قرار گرفت.
به موجب این برنامه که به منظور رفاه حال مستمری بگیران و در چارچوب طرح تکریم بازنشستگان به اجرا گذارده شد، تحویل اقلامی مانند بن، برگه های سهام عدالت، اوراق بهادار و سایر خدمات مرتبط ، به وسیله عوامل خدماتی شرکت صبا در محل سکونت مستمری بگیران انجام می پذیرد.
طبق برنامه تنظیمی، ارائه این خدمات در مرحله اول به افراد 70 سال به بالا و در مرحله بعد به کلیه مستمری بگیران تسری خواهد یافت.
راهنمایی و مشاوره در دفترنمایندگی ها، بلیت استخر برای بازنشستگان و پرداخت بن کارتهای اساسی از دیگر خدماتی است که برای رفاه بازنشستگان صنعت نفت در نظر گرفته شده است.
 
امتیاز دهی
 
 

  • ارسال به دوستان
  • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
  • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر

تعداد بازديد زيرپورتال
اين زيرپورتال امروز
تعداد بازديد اين صفحه: 405

nioc در يك نگاه
گالری  تصاویر

مرور آخرين اخبار
بيشتر
گفتگوي اختصاصي
بيشتر

بازديدها
تعداد بازديد از سايت: 54376823
تعداد بازديد زيرپورتال: 5891350
اين زيرپورتال امروز: 2400
تعداد بازديد اين صفحه: 4157561
در امروز: 45806
اين صفحه امروز: 1329
 
كليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت محفوظ و متعلق به شركت ملي نفت ايران است
Best View in 1024x768
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (niocguest)


Powered By Sigma ITID.