تماس با ما  خانه پست الكترونيك دانلود فيلم آلبوم تصاوير نقشه سايت سايت انگليسي
يكشنبه 30 آذر 1393   21:27:19

در یک دوره پنج ساله محقق می شود؛ اشتغال به کار 3300 نفر نیروی جدید نفر در مناطق نفت خیز جنوب مدیر امور اداری شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، از ایجاد فرصت اشتغال برای سه هزار و 300 نفر در این شرکت در یک دوره پنج ساله خبر داد و گفت: از اواخر سال گذشته مجوز جذب 700 نفر نیروی جدید دریافت شد که مراحل جذب و پذیرش آنها هم اکنون در دست اقدام است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، غلامرضا غریبی، مدیر امور اداری شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، از ایجاد فرصت اشتغال برای سه هزار و 300 نفر در این شرکت در یک دوره پنج ساله (سال 1387 تا 1391) از طریق برگزاری آزمونهای استخدامی خبر داد و گفت: جذب نیروهای جدید با توجه به بازنشسته شدن دو هزار و 573 نفر از کارکنان در این مدت و نیازهای طرحها و پروژه ها آینده محقق خواهد شد.
وی افزود: در این زمینه اواخر سال گذشته مجوز جذب 700 نفر نیروی جدید دریافت شد که مراحل جذب و پذیرش آنها هم اکنون در دست اقدام است.
غریبی درباره تعداد کارکنان کنونی شرکت بیان داشت: در حال حاضر حدود 15 هزار و 500 نفر نیروی انسانی بومی در این شرکت مشغول به کار هستند که در میان شرکتهای تابع شرکت ملی نفت ایران بیشترین تعداد است.
مدیر امور اداری شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب اظهار داشت: از نظر سوابق کاری، 40 درصد نیروها بیش از 30 سال سابقه کار دارند و این به آن معناست که این شرکت با سابقه ترین کارکنان را در سطح شرکت ملی نفت ایران دارد.
وی اظهار داشت: برنامه ریزی نیروی انسانی به عنوان یکی از زیر مجموعه فرآیندهای مدیریت منابع انسانی نقش عمده ای در جذب، تامین و تعدیل، بهسازی و توسعه، حفظ و نگهداری، به کارگیری و استفاده موثر از منابع انسانی را به عهده دارد.

منبع: مهر
کلمات کليدي
مناطق نفت خيز جنوب, استخدام, اشتغال, جذب نيرو
  • ارسال به دوستان
  • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
  • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر

تعداد بازديد اين صفحه: 191

nioc در يك نگاه
گالری  تصاویر

مرور آخرين اخبار
بيشتر
گفتگوي اختصاصي
بيشتر

بازديدها
تعداد بازديد از سايت شرکت ملی نفت ایران: 52563059
تعداد بازديد اين صفحه: 4104565
تعداد بازدید شرکت ملی نفت در امروز: 36811
اين صفحه امروز: 989
 
كليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت محفوظ و متعلق به شركت ملي نفت ايران است
Best View in 1024x768
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (niocguest)


Powered By Sigma ITID.