09:461397/7/21

وضعیت تولید میدان‎‏های شرکت نفت فلات قاره بررسی شد/ تثبیت تولید در قلب خلیج فارس

وضعیت میادین و مخازن مناطق عملیاتی خارگ، بهرگان، کیش، لاوان، قشم و سیری مورد بررسی قرار گرفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران در جلسه پیش‌بینی بهره‌دهی چاه‌های این شرکت در نیمه دوم سال 97 گفت: با وجود مشکلات فراوان، خوشبختانه با تلاش همه کارکنان، مجموعه کاری که در شرکت نفت فلات قاره ایران انجام شده خوب بوده و تولید تثبیت شده است.

حمید بورد در ادامه با بیان اینکه جلسه پیش‌بینی تولید، اصلی‌ترین جلسه در زمینه سیاست‌گذاری شرکت نفت فلات قاره ایران است، گفت: در این جلسه همه واحدها از جمله تدارکات و امور کالا، بازرسی فنی، قراردادها، منابع انسانی و ... باید برنامه‌های خود را در جهت تحقق اهداف تولید هماهنگ کنند.

وی افزود: با توجه به پیچیدگی‌های مخازن شرکت نفت فلات قاره ایران در خلیج‌فارس، در این جلسات وضعیت تولید را بر اساس مطالعات انجام شده برنامه‌ریزی می‌کنیم؛ به همین دلیل جلسه پیش‌بینی بهره‌دهی چاه‌ها باید به عنوان یک جلسه اساسی و مهم در شرکت نهادینه شود.

بورد با بیان اینکه نیمه دوم امسال و سال آینده، سال پرکار و سنگینی برای شرکت نفت فلات قاره ایران خواهد بود، گفت: وظیفه همه کارکنان این است که در جبهه اقتصادی کشور با کار درست و جهاد علمی، در به حرکت در آوردن چرخ‌های صنعت نفت کشور کوشا باشند.

در ادامه این جلسه وضعیت میادین و مخازن مناطق عملیاتی خارگ، بهرگان، کیش، لاوان، قشم و سیری مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهای عملی برای بهبود وضعیت آنها پیشنهاد شد. در این جلسه علاوه بر مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران، مدیران، روسای ستادی و مناطق عملیاتی و جمعی از کارکنان ستاد و مناطق این شرکت حضور داشتند.

21784/4

منبع: روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره


کلمات کليدي
فلات قاره، تولید نفت و گاز، بورد، جلسه بهره دهی چاه ها
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت
 
 
 
 


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 استمرار برنامه‎های نفت فلات قاره برای ارتقاء سطح ایمنی و محيط زيست
  • 1397/9/12 دوشنبه استمرار برنامه‎های نفت فلات قاره برای ارتقاء سطح ایمنی و محيط زيست
    رییس بهداشت، ایمنی، محیط زیست، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران، توجه به ایمنی، حفظ محیط زیست و جلوگیری از آلودگی آن را از مهمترین برنامه‌ها و اقدامات این شرکت دانست و گفت: در این راستا نخستین پروژه مکانیسم توسعه هوای پاک (CDM) کشور به منظور کاهش کربن در هوا در چند سال گذشته توسط شرکت نفت فلات قاره ایران اجرا شده است.
ضرورت رفع چالش‌ها و حفظ تولید نفت در منطقه عملیاتی قشم
فاز  نخست طرح جمع آوری گازهای همراه فروزان عملیاتی می شود/ افزایش 5 هزار بشکه ای توان تولید نفت میدان فروزان