12:531397/9/17

غلامرضا منوچهری مدیرعامل اویک شد/ برگزاری آیین تکریم و معارفه مدیران عامل اویک

با صدور حکمی از سوی نصرت رحیمی؛ رئیس هیئت رئیسه صندوق بازنشستگی صنعت نفت، غلامرضا منوچهری مدیرعامل اویک شد و در این راستا آیین تکریم مدیران عامل پیشین و جدید این شرکت صبح امروز برگزار شد.


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، آیین تکریم و معارفه مدیران عامل اویک صبح امروز (17 آذرماه) با حضور جمعی از مدیران ارشد صنعت نفت، شرکت های اکتشاف و تولید و صندوق بازنشستگی صنعت نفت در محل ساختمان مرکزی این شرکت برگزار شد.

بهزاد محمدی؛ مدیرعامل پیشین اویک در این آیین ضمن آرزوی موفقیت برای غلامرضا منوچهری؛ مدیرعامل جدید اویک با اشاره به شرح مختصری از مهمترین فعالیت های این مجموعه در 3 سال اخیر گفت: طی این مدت در سایه عملکرد مطلوب تیم متخصص اویک، بهره برداری کامل از طرح توسعه فازهای 17، 18، 20 و 21 میدان مشترک گازی پارس جنوبی و همچنین تولید 30 هزار بشکه ای از میدان مشترک نفتی آذر محقق شد.

بهزاد محمدی افزود: امروز شرکت اویک توانسته سهم چشمگیری از اجرای پروژه های مهم و ملی صنعت نفت کشور همچون طرح ساخت کارخانه ان جی ال 3100، پتروشیمی دهلران، مجتمع پتروشیمی کیان، ذخیره سازی نفت خام قشم و طرح توسعه میدان های نفتی منصوری و رامشیر آن هم در شرایط ویژه اقتصادی و وضعیت رکود و محدودیت های بین المللی را داشته باشد.

وی ارزش پروژه های فعال شرکت اویک را 4.7 میلیارد دلار اعلام کرد و گفت: پتاسیل خوبی برای ارتقا بیشتر این مجموعه وجود دارد که به طور قطع با مدیریت دکتر منوچهری به ثمر خواهد رسید.

مصطفی امید قائمی؛ مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری اهداف نیز در این آیین تکریم و معارفه، ضمن قدردانی از زحمات مدیرعامل پیشین اویک و آرزی موفقیت برای مدیرعامل جدید، گفت: شرکت اویک یکی از شرکت های مهم گروه اهداف است که طی 6 ماه اخیر موفق شده بیش از 4 میلیارد دلار کار به این مجموعه بیفزاید.

قائمی حجم فعالیت ها و پروژه های اویک و شرکت اهداف را بیش از 2.5 میلیارد دلار اعلام کرد و گفت: در حوزه پیمانکاری شرکت اهداف با سه شرکت اویک، تاسیسات دریایی و توربوکمپرسور همکاری دارد که برای توسعه فعالیت این شرکت ها برنامه ریزی های مدونی در دست انجام دارد.

گفتنی است، غلامرضا منوچهری پیش از این معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور مهندسی و توسعه بوده است. بهزاد محمدی نیز هم اکنون مدیریت شرکت ملی صنایع پتروشیمی را عهده دار است.

1/22034
کلمات کليدي
شرکت اویک
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


رویکرد وزارت نفت برای توجه ویژه به ساخت داخل قابل تحسین است
طرح توسعه رامشیر و منصوری می‎تواند به الگویی برای دیگر طرح‎ها تبدیل شود
امضای قرارداد تولید لوله‎های جداری و مغزی طرح‎های توسعه رامشیر و منصوری