14:241397/6/24
در پی برگزاری مناقصه از سوی مدیریت اکتشاف
حفاری ۸ حلقه چاه اکتشافی به شرکت ملی حفاری واگذار شد

رئیس اداره بازاریابی و همکاری‌های خارجی شرکت ملی حفاری ایران از واگذاری پروژه حفاری هشت حلقه چاه اکتشافی در مناطق خشکی کشور توسط مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران به این شرکت خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، کرمعلی نادری در توضیح بیشتر در این باره گفت: واگذاری این چاه‌ها در پی برنده شدن شرکت ملی حفاری در مناقصه برگزار شده ازسوی مدیریت اکتشاف انجام شد.

وی افزود: این اداره هم اکنون در حال انجام مقدمات فرآیند کار است که پس از تایید مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران، قرارداد میان مدیران ارشد ۲ شرکت امضا و مبادله خواهد شد.

نادری اظهار کرد: با هماهنگی‌های به عمل آمده با حوزه معاونت مدیرعامل در عملیات حفاری، دستگاه‌های حفاری سنگین ۷۴ و ۸۹ فتح برای حفر این چاه‌ها در نظر گرفته شده است.

رئیس اداره بازاریابی و همکاری‌های بین‌المللی شرکت ملی حفاری ایران گفت: پیش از این نیز حفاری هشت حلقه چاه از طرف مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران به این شرکت محول شد و هم اینک دکل‌های حفاری ۳۲ و ۳۳ فتح در موقعیت‌های تعیین شده از سوی کارفرما استقرار دارند.

وی افزود: همچنین شرکت ملی حفاری ایران برای حضور در ارزیابی مدیریت اکتشاف شرکت نفت برای مناقصه هشت حلقه چاه اکتشافی دیگر اعلام آمادگی کرده و ۲ دستگاه حفاری ناوگان خود را به این منظور پیشنهاد داده است.

2/25129


منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری


کلمات کليدي
شرکت ملی حفاری ایران، مناقصه
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


برگزاری دوره آموزشی «آشنایی با قانون برگزاری مناقصات» در نفت خزر
امضای تفاهم‌نامه همکاری شرکت ملی حفاری و دانشگاه آزاد خراسان رضوی
لزوم پایش مستمر قراردادهای ملی حفاری با استفاده از سیستم‎های نوین نرم‎افزاری