16:331397/4/13

بهره‎برداری از دو پروژه انتقال آب در مناطق نفت‌خیز جنوب

پروژه خط لوله انتقال آب به منازل و مناطق شرکت و شهرستان امیدیه و ۲۳ کیلومتر خط لوله انتقال آب جایزان به امیدیه به بهره‌برداری رسید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، پروژه احداث خط لوله ۱۶ اینچ انتقال آب از جایزان به امیدیه به‌طول ٢٣ کیلومتر با هزینه‌ای معادل۱۵۰ میلیارد ریال ازسوی شرکت آغاجاری اجرا و آیین افتتاح این پروژه صبح امروز (چهارشنبه، ۱۳ تیرماه) با حضور مدیرعامل، مدیران و رؤسای ادارات شرکت، فرماندار و مسئولان شهرستان امیدیه برگزار شد.

در این آیین، مدیرعامل شرکت نفت‌وگاز آغاجاری، با تشکر از تلاش‌های انجام شده در اجرای این پروژه و همراهی همه مسئولان و تبریک به مردم شهرستان امیدیه و همکاران شرکت و خانواده آنان، احداث ۲۳ کیلومتر خط انتقال آب از جایزان به امیدیه برای تأمین آب مورد نیاز منازل و مناطق شرکتی و شهرستان امیدیه را گام مهمی در خدمت‌رسانی و تحقق مسئولیت‌های اجتماعی توصیف کرد و گفت: اجرای این پروژه در شرایط خشکسالی و بحران آب در کمتر از یک سال با بسیج امکانات داخلی شرکت آغاجاری و با صرفه‌جویی بسیار خوب، حکایت از عزم جهادی نیروهای خدوم این شرکت دارد.

سید مهران رفیعی، فرماندار شهرستان امیدیه نیز گفت: اجرای این پروژه خدمت بزرگی ازسوی شرکت آغاجاری است که با تأمین آب مورد نیاز شهرستان، دغدغه کمبود آب در این شرایط بحرانی و خشکسالی برطرف شده و مناطق و منازل شرکت و عموم همشهریان از این نعمت خدادادی بهره‌مند شده‌اند.

شماره خبر: 2/24890


منبع: روابط عمومی مناطق نفت‌خیز جنوب


کلمات کليدي
پروژه انتقال آب، شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت
 
 
 
 


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 توزیع 5 هزار بسته آموزشی از سوی شرکت آغاجاری در مناطق محروم
تعمیر مخزن ذخیره‌سازی ۲۶۰ هزار بشکه‎ای در شرکت آغاجاری
  • 1397/7/11 چهارشنبه تعمیر مخزن ذخیره‌سازی ۲۶۰ هزار بشکه‎ای در شرکت آغاجاری
    مدیر عملیات شرکت بهره‎برداری نفت و گاز آغاجاری از تعمیر و بازسازی مخزن ذخیره‎سازی ۲۶۰ هزار بشکه‌ای واحد بهره‎برداری شماره ۴ این شرکت با هدف استفاده بهینه از ظرفیت‎های موجود و صرفه‎جویی در هزینه‎ها برای نخستین بار خبر داد.
دستیابی به دانش تعمیر و بازسازی رگلاتورهای ایستگاه تزریق گاز آغاجاری