16:101397/7/18

عملکرد مناطق نفت‎خیز جنوب در اجرای برنامه‎های تولید ارزیابی شد

عملکرد شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب در اجرای برنامه‎های تولید نفت در نشستی با حضور مدیر نظارت بر تولید نفت و گاز شرکت ملی نفت ایران بررسی شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، بیژن عالی‌پور، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب، بر اجرای برنامه‎های تولید براساس سه عامل سرعت، دقت و کیفیت طبق برنامه زمان‌بندی تاکید کرد.

وی با اشاره به تلاش‎های شبانه‌روزی کارکنان این شرکت برای تحقق برنامه‎های تولید گفت:‌ به منظور تثبیت و افزایش ظرفیت تولید، فعالیت‎های زیادی در زمینه اجرا و راه‎اندازی پروژه‎های نمک‎زدایی، بهسازی تلمبه‌خانه‎های اهواز، امیدیه و گوره و ضخامت‎سنجی و تعویض نقاط آسیب دیده خطوط لوله انجام شده که در نوع خود کم نظیر است.

عالی‌پور، توسعه ۲۸ مخزن نفتی را از مهم‌ترین طرح‌های در حال اجرای مناطق نفت‎خیز جنوب برشمرد و افزود: از نکات قابل توجه این طرح تخصیص چهار درصد از اعتبار آن برای کمک به عمران مناطق پیرامونی تاسیسات است که این کار بزرگ تاکنون سابقه نداشته است.

در این نشست، فرخ علیخانی، مدیر نظارت بر تولید نفت و گاز شرکت ملی نفت ایران، گفت: شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب افزون بر کارهای مهم برای ایمنی و پایداری تولید، اقدام‎های مناسبی برای تثبیت تولید در بلندمدت انجام داده که ستودنی است.

2/25152
کلمات کليدي
شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت
 
 
 
 


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 مناطق نفت‎خیز رزق 80 میلیون نفر را می‎دهد، نباید سلیقه‎ای عمل کرد/ یک شهروند عادی می‎شوم، از خوزستان بیرون نمی‎روم
  • 1397/8/13 يكشنبه بیژن عالی‎پور: مناطق نفت‎خیز رزق 80 میلیون نفر را می‎دهد، نباید سلیقه‎ای عمل کرد/ یک شهروند عادی می‎شوم، از خوزستان بیرون نمی‎روم
    هر کاری کنید بیژن عالی‎پور شخصیتی خاص دارد، ساده و صمیمی! دقیقا همانطور که از شخصیت جنوبی‎ها انتظارش را دارید ، ساعت 18 قرار مصاحبه داریم، مکان مصاحبه هم در ساختمان 5 طبقه معروف شهر اهواز واقع در نیوساید هست، ساختمانی که ستاد بزرگترین شرکت بهره برداری نفت در ایران است و اگر بگوییم یکی از 5 ساختمان مهم اقتصادی در کشور است سخن گزافه ای نگفته‎ایم. پیشتر از آقای عالی‎پور شنیده بودم زمانی که مدیر مهندسی و ساختمان شرکت بوده، خود این ساختمان را ساخته است. حدود یک ساعت با تاخیر حاضر می‎شود، عذرخواهی می‎کند اما بلافاصله می‎گوید اجازه دهید تا قبل از هرچیز کارتابل را بخوانم، بعد از حدود یک ربع مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب که این روزها به سبب قانون جدید بازنشستگی آخرین روزهای مسئولیت را می‎گذراند، آماده مصاحبه می‎شود.
نشست‎های پیش‎بینی بهره‎دهی چاه‎ها در مناطق نفت‎خیز جنوب برگزار شد
تکمیل و راه‎اندازی ۱۲۰ پروژه صنعتی و عمرانی در مناطق نفت‎خیز جنوب