15:381397/8/14

مشعل‎های مناطق نفت‎خیز جنوب تا ۳ سال آینده خاموش می‎شود

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‎خیزجنوب گفت: با تخصیص اعتباری معادل یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار، همه مشعل‎های شرکت ملی مناطق نفت‎خیزجنوب تا سه سال آینده خاموش می‎شوند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران به نقل از روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب، بیژن عالی‎پور، مدیرعامل این شرکت ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‎های شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب در حوزه مسئولیت‎های اجتماعی گفت: توسعه شهرهای مسجدسلیمان، امیدیه، اهواز، آغاجاری، گچساران، رامشیر و رامهرمز به برکت وجود نفت و شرکت ملی مناطق نفت‎خیزجنوب و در سایه عمل به مسئولیت‎های اجتماعی بوده است.

وی در ادامه به اجرای طرح توسعه ۲۸ مخزن در سطح مناطق نفت‎خیزجنوب اشاره کرد و گفت: طبق برنامه‎ریزی‎های انجام شده، ۴ درصد از کل اعتبارات توسعه این مخازن به ارزش ۲ هزار میلیارد تومان در حوزه مسئولیت‎های اجتماعی هزینه می‎شود.

وی همچنین به اقدام‎های شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب در حوزه مسئولیت‎های اجتماعی در اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: احداث یک پارکینگ به مساحت ۳۴ هکتار، ایجاد راه دسترسی به پایانه مرزی چزابه، در اختیار قرار دادن ماشین‎آلات و جابه‌جایی بیش از ۵ هزار مسافر توسط ناوگان اتوبوسرانی از مهم‎ترین اقدام‎های شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب است که موجب تسهیل در تردد و رفاه زائرین کربلای معلی در اربعین امسال شد.

عالی‎پور اظهار کرد: همچنین با تخصیص اعتباری معادل یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار همه مشعل‎های موجود در سطح شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب تا سه سال آینده خاموش می‎شوند.

در ادامه سیدامیر طالبیان، مشاور اجتماعی وزیر نفت با بیان این‎که صنعت نفت از دیرباز به مسئولیت‎های اجتماعی خود جامه عمل پوشانده است، گفت: اقدام‎های ما باید سبب رفع نیازهای واقعی شود.

 وی در ادامه افزود: فعالیت در حوزه مسئولیت‎اجتماعی باید به گونه‎ای باشد که نیاز مشترک مردم و نفت محقق شود. این موضوع افزون بر افزایش رضایتمندی، یک بازی برد - برد است.

طالبیان در ادامه اظهار کرد: در نظام‎نامه مسئولیت‎های اجتماعی صنعت نفت، طرح‎های اولویت‎داری مانند توانمندسازی جوامع محلی، تقویت بنیه علمی دانش‎آموزان و کمک به توسعه زیر ساخت‎های مناطق اطراف تاسیسات نفتی در نظر گرفته می‎شود.

وی با بیان این‎که در سراسر جهان مسئولیت‎های اجتماعی به دنبال توسعه کسب‌وکار شرکت است، افزود: در کشور ما نیز مسئولیت‎ اجتماعی باید به این مقوله کمک کند.
کلمات کليدي
مشعل، شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


حریق خطوط لوله در امیدیه به‌طور کامل مهار شد
بازگشایی جاده قدیم اهواز- خرمشهر با همکاری مناطق نفت‌خیز جنوب
توزیع مرحله دوم کمک‎های کارکنان صنعت نفت جنوب در مناطق سیل‎زده