17:381397/8/14

افتتاح مدرسه روستای منیثره به همت شرکت نفت و گاز کارون

دبستان سه کلاسه مالک اشتر روستای منیثره بخش غیزانیه به همت بسیج سازندگی شرکت بهره‎برداری نفت و گاز کارون، بازسازی و افتتاح شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، محسن دهانزاده، مدیرعامل شرکت بهره‎برداری نفت و گاز کارون یکشنبه (۳ آبان ماه) در آیین افتتاح مدرسه روستای منیثره، ضمن گرامیداشت ۱۳ آبان روز دانش‌آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، به ضرورت توسعه پایدار اشاره کرد و گفت:‌ فعالیت‎های این شرکت همسو با مسئولیت‎های اجتماعی انجام می‎شود و با توجه به این‎که ماموریت اصلی ما تولید نفت و گاز است، اما خدمات قابل توجهی درباره عمران مناطق پیرامونی انجام شده است.

وی بر توسعه روستایی، توأمان با توسعه شهری تاکید و اظهار کرد: این شرکت در زمینه کمک به توسعه فضاهای آموزشی محیط پیرامون تاسیسات در مناطق روستایی فعالیت‎های زیادی انجام داده که بازسازی این مدرسه به همت بسیج سازندگی از آن جمله است.

وی افزود:‌ به تازگی مدرسه ۶ کلاسه جهاد مشرحات افتتاح شده و ۲ مدرسه دیگر نیز در روستاهای مجاور تاسیسات در شرف تجهیز است که تا دو هفته آینده تکمیل می‌شود.

دهانزاده یادآور شد: این شرکت بابت فعالیت‎های نیمه نخست امسال، ۲۶۰ میلیارد ریال به امور مالیاتی پرداخت کرده است.

در ادامه، عباس ممبینی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان، اهداف بسیج را خدمات‎رسانی به روستاهای محروم برشمرد و اظهار کرد:‌ نیروهای بسیجی با پشتیبانی شرکت‎های بهره‎برداری نفت و گاز کارون و مارون خدمات قابل توجهی در زمینه توزیع نوشت‎افزار و ساخت، توسعه و تجهیز مدارس و مساجد روستاهای شهرستان اهواز، رامشیر و شادگان ارائه داده‎اند که ارزش آنها در سال گذشته بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال و در نیمه نخست امسال ۲۷ میلیارد ریال بوده است.

وی افزود: این خدمات بر اساس تعهد صنعت نفت در حوزه مسئولیت‎های اجتماعی است که جای تشکر دارد.

فتح‎اله گشتاسبی، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت بهره‎برداری نفت و گاز کارون درباره پروژه بازسازی و تجهیز مدرسه مالک اشتر منیثره گفت: این مدرسه وضعیت نامناسبی داشت و به همت نیروهای داوطلب بسیج سازندگی شرکت کارون و حمایت مدیرعامل و سایر بخش‎های شرکت بازسازی شد.

وی هزینه بازسازی این مدرسه را ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: با احتساب بازسازی از سوی نیروهای داوطلب، رقمی بالغ بر یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال صرفه‌جویی شده است.

2/25381

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‎برداری نفت و گاز کارون


کلمات کليدي
شرکت نفت و گاز کارون، مدرسه، مسئولیت های اجتماعی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


احداث معلم‌سرای امیدیه با مشارکت شرکت نفت‌ و گاز آغاجاری
اقدام اثرگذار وزارت نفت برای توسعه زیرساخت‌های جنوب استان بوشهر
  • 1398/2/2 دوشنبه اقدام اثرگذار وزارت نفت برای توسعه زیرساخت‌های جنوب استان بوشهر
    نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی از اقدام‌های مثبت و اثرگذار وزارت نفت در جنوب استان بوشهر تقدیر کرد و گفت: از اختصاص بسته ویژه حمایتی ۶۰۰ میلیارد تومانی برای توسعه زیرساخت‌های آموزشی، راهداری، ورزشی و عمرانی جنوب استان بوشهر توسط وزارت نفت تشکر می‌کنم.
اختصاص کمک‎های نفت به سیل‎زدگان شهرستان باوی