12:101397/9/14
مدیرعامل شرکت ملی حفاری تاکید کرد:
لزوم کنترل، نظارت و مصرف به‌هنگام در بخش تامین کالای حفاری

مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت ملی حفاری ایران گفت: مولفه های کنترل، نظارت و مصرف به‌هنگام در بخش تدارکات و امور کالای حفاری باید مورد توجه جدی قرار گیرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران،‌ سید عبدالله موسوی پس از بازدید از مجموعه انبارهای کالاهای مصرفی و سرمایه ای شرکت ملی حفاری گفت: در این زمینه به روز رسانی، طراحی و تهیه نرم افزارهای کاربردی مورد تاکید است.

وی اظهار کرد: با بکارگیری نرم افزار و کار سیستمی باید به سمتی رفت که به جای سلیقه فردی سلایق سازمانی شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی حفاری ایران بر مبنای اصول کنترل، نظارت، پایش و بهره دهی صائب باشد.

موسوی گفت: اجرای دقیق مقررات و شرح وظایف می تواند ایجاد ظرفیت کند به نحوی که  همه پتانسیل ها در آن لحاظ شده باشد.

مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت ملی حفاری ایران افزود: انضباط و  رعایت اصول و مقررات موجب احساس مسئولیت در تمام فعالیت های شرکت می شود و در بهبود کیفیت کارها اثر گذار خواهد بود و باید در سازمان نهادینه شود.

وی با بیان اینکه کیفیت یک اصل است، اظهار کرد: توجه ویژه به کیفیت کالا و خدمات همسو با کمیت آن موجب افزایش راندمان شده و اصلاح رفتار سازمان و انضباط در کار، عامل رضایتمندی کارکنان می شود.

موسوی گفت: باید داشته های خود را حفظ کنیم و توسعه فعالیت های شرکت با این نگاه که خودگردان است در راستای اهداف شرکت ملی نفت ایران را ارتقاء بخشیم.

مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت ملی حفاری ایران، مدیریت تدارکات و امور کالا را یکی از مدیریت های مهم سازمان عنوان کرد و بر پایش فعالیت های آن در جهت استفاده بهینه از ظرفیت ها و پاسخگویی به موقع به نیازهای عملیاتی تاکید کرد.

در جریان این بازدید که مشاور عالی مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره شرکت و شماری از مسئولان ستادی حضور داشتند، مدیر تدارکات و امور کالا  و رئیس سیستم ها، روش ها و خدمات مکانیزه این مدیریت ضمن معرفی جامع بخش های مختلف این حوزه درباره گردش کالا، موجودی و ارزش کالاها و اقلام اعم از مصرفی و سرمایه ای توضیحاتی ارائه کرد.

22024/4


منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران


کلمات کليدي
موسوی، تامین کالای حفاری، حفاری
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


سامانه بومی‎ بالابری دستگاه حفاری دریایی راه‎اندازی شد
حفر نخستین حلقه چاه میدان نفتی منصوری غربی
دستگاه حفاری 32 فتح به مدار عملیات بازگشت
  • 1398/2/23 دوشنبه دستگاه حفاری 32 فتح به مدار عملیات بازگشت
    مدیر پروژه حفاری 6+8 حلقه چاه اکتشافی در بخش خشکی در شرکت ملی حفاری ایران گفت: دستگاه حفاری 32 فتح پس از 247 ساعت وقفه در کار به سبب قرار گرفتن در معرض سیلاب، بار دیگر در چرخه عملیات قرار گرفت.