13:161397/9/14
رییس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران:
همکاری مردم با صنعت نفت در گرو اطلاع رسانی مناسب عملکردها است

رییس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران در مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: عملکرد صنعت نفت در حوزه پیرامونی باید به بهترین شکل به اطلاع مردم رسانده شود زیرا همکاری مردم با صنعت نفت در گرو اطلاع رسانی خوب عملکردهاست.


به گزارش NIOC، محمد ناصری، رییس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران صبح امروز (14 آذر) در مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ضمن تبریک به مناسبت انتصاب مدیرعامل جدید این سازمان، گفت: آقای پیروز موسوی از چهره های فرهنگی و مدیران خوشنام صنعت نفت هستند و خرسندم که اعلام کنم شرکت پایانه های نفتی ایران با راهبری ایشان با اجرای برنامه ها و جشنواره های مختلف، از شرکت های فعال در حوزه فرهنگی بوده است.

وی با بیان اینکه فعالیت در روابط عمومی امری چند وجهی است، بیان کرد: سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و به تبع آن روابط عمومی این سازمان نماینده صنعت نفت در منطقه است و امیدواریم عملکرد صنعت نفت در حوزه پیرامونی به بهترین شکل به اطلاع مردم رسانده شود زیرا همراهی و همکاری مردم با صنعت نفت در گرو اطلاع رسانی خوب عملکردهاست.

ناصری در ادامه با تبریک انتصاب مجتبی عوض زاده به ریاست روابط عمومی سازمان منطقه ویژه پارس تصریح کرد: آقای عوض زاده از متخصصان حوزه روابط عمومی هستند و برنامه های پیشنهادی در این بخش می تواند یاری رسان صنعت نفت در این منطقه حساس و راهبردی کشور باشد.

رییس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه حوزه مسئولیت های اجتماعی با روابط عمومی گره خورده است ابراز امیدواری کرد با اطلاع رسانی به موقع و دقیق این بخش بیش از پیش تقویت شود.

ناصری با بیان اینکه دنیا علیه صنعت نفت ایران بسیج شده است، گفت: ما دست دوستی و یاری را به سمت رسانه های استان دراز می کنیم بنابراین ضمن اینکه نقد را می پذیریم و اعتقاد ما هم بر این است نقد لازمه پیشرفت است اما  نباید به گونه ای اطلاع رسانی شود که ذهنیت منفی در مردم ایجاد و به آرامش جامعه خدشه وارد شود.

رییس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران اظهار کرد: وظیفه ما در این شرکت حمایت همه جانبه از فعالیت های روابط عمومی شرکت های تابعه است و از هر پیشنهادی برای ارتقای فعالیت ها در این حوزه استقبال می کنیم.

رسالت سنگین روابط عمومی منطقه ویژه پارس در شرایط کنونی صنعت نفت

مجتبی عوض زاده، رییس روابط عمومی سازمان منطقه ویژه پارس با بیان اینکه منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به عنوان پایتخت انرژی ایران نفش بسبار مهمی در تامین اقتصاد کشور دارد گفت: ۷۰ درصد گاز مصرفی کشور و ۶۰ درصد انرژی مورد نیاز بخش حمل و نقل کشور از این منطقه تامین می شود .

عوض زاده جایگاه منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در عرصه داخلی، منطقه ای و بین المللی را بسیار مهم و حساس دانست و افزود: بلافاصله بعد از رفع تحریم ها ما شاهد ثبت رکورد های چشمگیری بودیم که حیات دوباره ای برای صنعت نفت محسوب شد و از طرف دیگر نیز تمام این موفقیت ها و دستاوردها با همت ،توان ،تفکر و تجربه‌ ایرانی محقق شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: امسال در بعد ملی و بین المللی برای روابط عمومی های صنعت نفت  یک سال سرنوشت ساز است زیرا  از یک سو  با برگشت تحریم ها مواجه هستیم و حساسیت‌هایی که لازم است در عرصه های مختلف ارتباطات، اطلاع رسانی و رسانه ای رعایت شود و از سویی دیگر ورود به تاریخ ۴۰ سالگی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی که وظیفه روابط عمومی ها را سنگین تر کرده است.

عوض زاده با اشاره به توان، تدبیر و ظرفیت بدنه مدیریتی و کارشناسی سازمان منطقه ویژه پارس ابراز امیدواری کرد برای اعتلای نام صنعت نفت و منطقه ویژه پارس، روابط عمومی خدمات شایسته ای را به کشور و به خصوص جامعه پیرامونی‌ در قالب مسئولیت های اجتماعی داشته باشد.

حمایت از گروه های فرهنگی و هنری استان بوشهر عمل به مسئولیت های اجتماعی است

ایوب بنوی دراین آیین با بیان اینکه به دلیل نقش حاکمیتی سازمان  انتظارات مردم و مسئولان استان از صنعت نفت متوجه روابط عمومی منطقه ویژه پارس است گفت:  پاسخگویی به همه ی این انتظارات وظیفه ی سنگین وخطیری را متوجه ما می کند که طی سه سال گذشته سعی کردیم ضمن تقویت ارتباط دو سویه ،به بهترین شیوه ممکن خدمات صنعت نفت به محیط پیرامون را به اطلاع مردم برسانیم. 

 وی با بیان اینکه یکپارچه سازی فعالیت های اطلاع رسانی و فرهنگی از مهمترین حوزه های عملکردی روابط عمومی سازمان طی سه سال گذشته بوده است گفت: برنامه رادیویی و تلویزیونی پارس و توسعه و برگزاری جشنواره قرآنی حبل المتین و تئاتر دفاع مقدس و رصد دائم فضای مجازی و اطلاع رسانی از دیگر فعالیت های روابط عمومی بوده است و در همه این فعالیت ها سعی کردیم با بکارگیری و حمایت از گروه های فرهنگی و هنری استان به وظیفه خود در این زمینه عمل کنیم.

 17451/3

کلمات کليدي
سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ، محمد ناصری
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


تعامل با ایران به نفع اقتصاد جهان و تجارت جهانی است
محورهای برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه بین‎المللی صنعت نفت تشریح شد
تحویل کمک‌های اهدایی منطقه ویژه پارس به سیل‌زدگان خوزستان