10:401397/2/25
در آیین اختتامیه المپیاد ورزشی بانوان پارس جنوبی مطرح شد؛
یوسفی: توجه جدی به ورزش همگانی در دستور کار سازمان منطقه ویژه پارس قرار دارد

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با حضور در آیین اختتامیه المپیاد ورزشی بانوان شرکت های مستقر در منطقه گفت: سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به ورزش همگانی توجه ویژه ای دارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، مهدی یوسفی در آیین پایانی المپیاد ورزشی بانوان شرکت های مستقر در منطقه پارس جنوبی با بیان اینکه پرداختن به ورزش همگانی در کنار توجه به ورزش قهرمانی همواره یکی از دغدغه های من در سازمان بوده است گفت: به تصور عموم ورزش قهرمانی به دلیل پرداختن رسانه ها و حاشیه های آن طرفداران بیشتری در میان مردم دارد اما واقعیت این است که ورزش همگانی به لحاظ دربرگیری و تاثیری که بر روحیه مردم دارد از اهمیت بیشتری برخوردار است و با تاکیداتی که طی سال های گذشته صورت گرفت این مهم در دستور کار امور ورزش قرار گرفت و هم اکنون از نتایجی که در این زمینه حاصل شده است بسیار خرسندم.

وی حضور بانوان در مجموعه های ورزشی منطقه ویژه پارس را در بسیاری از زمینه ها با آقایان برابر دانست و تاکید کرد: با بررسی های انجام شده مشخص شده است بانوان محترم شاغل در صنعت نفت منطقه ویژه پارس به لحاظ جمعیت از اماکن و تجهیزات ورزشی نسبت  به آقایان بیشتر استفاده می کنند و امیدواریم  روحیه شادی و نشاط که به واسطه ی ورزش محقق می شود فضای خانواده ها را نیز تحت تاثیر نتایج مثبت خود قرار دهد.

یوسفی ادامه داد: شادی و نشاط در میان خانواده های محترم کارکنان به واسطه پرداختن به ورزش است لذا این امر وظیقه ما را برای رسیدگی بهتر و بودجه ای که به ورزش اختصاص خواهیم داد سنگین تر می کند.

وی تاکید کرد: به همکاران محترم قول خواهیم داد علی رغم همه محدودیت های موجود نه تنها هیچگاه بودجه ورزش کاهش پیدا نمی کند بلکه تلاش خواهیم کرد بودجه بیشتری در این زمینه اختصاص دهیم.

یوسفی با بیان اینکه پنجاه درصد جمعیت جامعه ایران اسلامی را بانوان تشکیل می دهند و اسلام نیز ارزش زن را محترم شمرده است تصریح کرد: یکی از برکات نظام مقدس جمهوری اسلام این است که به نقش زن در اجتماع توجه دارد و ما به عنوان خدمتگزاران این نظام وظیفه خود می دانیم که به ظرفیت های بانوان محترم توجه ویژه ای داشته باشیم.

در پایان این برنامه از نفرات و تیم های برتر حاضر در المپیاد ورزشی با اهدای مدال تقدیر شد.

شماره خبر: 21339/3

کلمات کليدي
سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت
 
 
 
 


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 توانمندسازی نیروی انسانی زمینه‌ساز اشتغال پایدار در منطقه ویژه پارس است
بازتعریف سهم اشتغال نیروهای بومی در پروژه‎های منطقه ویژه پارس
نیروی انسانی برگ برنده صنعت نفت در پیشبرد اهداف اقتصادی کشور است