09:111397/2/26

پیام رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران به مناسبت روز جهانی ارتباطات

رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران در پیامی فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه؛ روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک گفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در متن پیام محمد ناصری آمده است: «بیست و هفتم اردیبهشت ماه؛ روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات تنها یک نام در صفحه تقویم نیست؛ بلکه سرآغازی است برای نهادینه ساختن اخلاق، علم و هنر در بطن جامعه.

این روز بهانه ای است برای ارج نهادن به آنان که با بهره گیری از هنر، مهارت و دانش، نقشی نو در عرصه های ارتباطی می زنند و فضایی سالم و به دور از غرض ورزی های ناصواب را برای خلق تعاملات چندسویه میان مردم و سازمان پدید می آورند.

روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران، در بیش از نیم قرن حیات خود تا به امروز، آغازگر راهی بوده است که هدف غایی آن انتقال درست و شفاف اطلاعات به مخاطبان درون و برون سازمانی است؛ در عصری که عصر ارتباطات می نامندش و در صنعتی سترگ که بدون شک حیات اقتصادی کشورمان را رقم می زند.

امروز که فناوری به خدمت ارتباطات در آمده است و وجود شبکه های اجتماعی، فصلی نو در تحقق آرمان های پیش روی دانش ارتباطات گشوده است، فرصت را غنیمت شمرده و با تمام توان در مسیر دستیابی به هم افزایی دانش ارتباطی و خلق فرصت های نو برای سازمان معظم نفت گام برخواهیم داشت.

اینجانب ضمن ارج نهادن به تلاش بی دریغ یکایک همکارانی که با حسن نیت در این عرصه خطیر یاریمان می کنند، توفیق روزافزون و اعتلای نام ایران عزیز را از درگاه خداوند منان مسئلت می دارم.»


شماره خبر: 2/24285

کلمات کليدي
روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، محمد ناصری، روابط عمومی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


همکاری مردم با صنعت نفت در گرو اطلاع رسانی مناسب عملکردها است
سازمان منطقه ویژه پارس همواره در کنار صنایع مستقر در منطقه و مردم است
 نشست هم‎اندیشی روسای روابط عمومی‎ شرکت‏‎های تابعه نفت برگزار شد