10:201397/3/6
به همت شرکت نفت و گاز کارون انجام شد
آغاز ساخت یک باب مدرسه در بخش اسماعیلیه اهواز

آیین کلنگ زنی یک باب مدرسه 3 کلاسه توسط شرکت نفت و گاز کارون در روستای قجریه یک از توابع بخش اسماعیلیه اهواز آغاز شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، این مدرسه سه کلاسه در زمینی به مساحت 120 متر مربع و با اعتبار 170 میلیون تومان، طی پنج ماه ساخته می شود.
محسن دهانزاده؛ مدیرعامل شرکت نفت و گاز کارون در این باره اظهار کرد: توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی – ورزشی- فرهنگی، احداث و بازسازی چندین باب مدرسه، مشارکت در زمینه لایروبی انهار شادگان، مساعدت مالی 60 میلیارد ریالی به آب و فاضلاب روستایی خوزستان و توزیع 3 هزار بسته اهدایی به دانش آموزان شامل کیف و نوشت افزار بخشی از اقدامات انجام شده این شرکت در زمینه مسئولیت های اجتماعی محسوب می شود.
وی افزود: در سال جاری افزون بر آیین کلنگ زنی مدرسه سه کلاسه روستای قجریه یک، احداث 2 باب مدرسه در بخش غیزانیه و دغاغله و بازسازی و نوسازی مدارس در دهستان مشرحات در دستور کار این شرکت قرار دارد.
بخشدار اسماعیلیه نیز اظهار کرد: این بخش با دارا بودن 22 هزار نفر جمعیت از قطب های مهم کشاورزی و نفت محسوب می شود که امیدواریم با عنایت ویژه مسئولین در زمینه احداث اماکن آموزشی متعدد از جمله احداث یک باب دبیرستان، شاهد رونق تعیلم و تعلم در بخش اسماعیلیه باشیم.شماره خبر:1/24526
 

منبع: روابط عمومی شرکت نفت و گاز کارون


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت‌ و گاز کارون منصوب شد
بومی‌سازی ۳۱۶ قلم کالا در شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون
۲ باب مدرسه در بخش غیزانیه اهواز افتتاح شد