08:141397/3/20

کسب عنوان سومی تیم والیبال نفت تهران در لیگ باشگاه‎های استان تهران

تیم والیبال نفت تهران در لیگ والیبال باشگاه‎های استان تهران در رده سنی بزرگسالان موفق شد رتبه سوم را کسب کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی NIOC، هیأت والیبال شرکت ملی نفت ایران سالهاست ضمن برگزاری کلاس های تمرینی و آموزشی منظم در رده های سنی مختلف (فرزندان، کارکنان و پیشکسوتان) در طول سال، به شناسایی و پرورش نوجوانان و جوانان علاقه مند به رشته والیبال پرداخته است. در فصل 96-97 لیگ برتر بزرگسالان باشگاه های استان تهران، تیم والیبال نفت تهران توانست با بهره گیری از مربیان دلسوز و مجرب و همچنین برخورداری از حمایت مدیران ورزشی عنوان سومی را از آن خود کند.

تیم نفت تهران در این فصل با دو تیم جوانان و بزرگسالان پا به میدان رقابتها گذاشته بود و در رده سنی جوانان که مسابقات آن با حضور 24 تیم و در سه گروه 8 تیمی برگزار شد پس از انجام 9 دیدار در دور مقدماتی و گروهی، در جمع هشت تیم برتر قرار گرفت اما در دیدار بعدی علیرغم تمام تلاش و شایستگی نتوانست از سد تیم پرقدرت پیکان بگذرد و با قبول شکست در این دیدار، از رسیدن به مرحله نهایی و حضور در جمع چهار تیم پایانی بازماند و از دور مسابقات حذف شد.

اسامی اعضای این تیم به این شرح است: رضا فرشید، امیر حسین درویشی، شهراد محمودی، محمدصدرا کاظمی منش، امیرحسین نایجی، علیرضا وصالی، امیرحسین احمدی، علی صفایی دوست، سید امیرحسین حسینی، میلاد مهدی پور، امیر حسین درویشی، سام اسحق پور سامانی، علیرضا شرفی مزید آبادی، فرنود حاجی آخوندزاده، دانیال صانعی، امیر حمیدی، علی حمیدی(سرمربی)، مهران رمضانی(مربی)، خلیل اله آقایی(سرپرست).

نکته حائز اهمیت، حضور 85 درصدی فرزندان شرکتی در این تیم است که با کمترین هزینه در این دوره از مسابقات شرکت کرده بودند.

تیم والیبال بزرگسالان نفت تهران نیز با نیروهای شرکتی خود در این فصل عزمش را جزم کرده بود که عنوان قهرمانی را پس از سالها از آن خود کند. در این رقابت ها که با حضور 20 تیم از استان تهران برگزار شد، پس از انجام مسابقات دور مقدماتی و کسب پیروزی های متوالی و قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر، کارشناسان و مربیان، تیم  قدرتمند نفت را بخت اول قهرمانی این رقابت ها می دانستند.

اما این تیم با قبول یک شکست به دیدار رده بندی رفت. در دیدار رده بندی این تیم نفت تهران بود که توانست تیم ملوان تهران را با نتیجه سه بر صفر از پیش رو بردارد و بر سکوی سومی این دوره از مسابقات قرار بگیرد.

همچنین تیم های عقاب تهران و مقاومت به ترتیب مقام های اول و دوم این فصل باشگاه های برتر استان تهران را به خود اختصاص دادند. 

اسامی اعضای تیم والیبال بزرگسالان عبارتند از وحید معصومی، مهران رمضانی، همایون رحمانی خیر الهی، رضا یوسفی، سعید سرلک، عرفان شیرافکن، آیت شیرمحمدی، وحید حسن آبادی، آرش بیگی، خسرو غلامی، محمدرضا رحمانی خیرالهی، اصغر عبدی درآبادی، محمد امین جعفری، حمید ساری، امین صلاح، سهراب عظیمی خواه، جلال لطیف زاده(سرمربی)، علی حمیدی(مربی)، محمدرضا لسان(سرپرست).

شماره خبر:2/24752
کلمات کليدي
والیبال نفت تهران، لیگ والیبال باشگاه‎های استان تهران
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید