11:131397/4/11

اردوهای تابستانی فرزندان کارکنان شرکت ملی نفت آغاز به‎کار کرد

رئیس امور گردشگری و خدمات فرهنگی شرکت ملی نفت ایران از آغاز برگزاری اردوهای تابستانی فرزندان کارکنان این شرکت در مقاطع تحصیلی مختلف از روز گذشته (یکشنبه، 10 تیر) خبر داد.


حسن راشدی در گفت و گو با خبرنگار NIOC، با اشاره به اینکه با فرارسیدن فصل تابستان، دغدغه فکری اکثر والدین برنامه‌ریزی جهت پرکردن اوقات فراغت فرزندان و استفاده بهینه از این اوقات است، افزود: پرداختن به مسائل فرهنگی و تفریحی یکی از اصول لازم جهت افزایش سطح کیفی آموزش است و در این راستا ظرفیت پذیرش حدود 750 نفر (دختر و پسر) پیش بینی شده است که در طول یک ترم در اردوهای تابستانی شرکت کنند و از برگزاری دوره ها و آموزش های متنوع بهره مند شوند.

وی غنی سازی اوقات فراغت فرزندان، برگزاری نشست‌های علمی، فرهنگی با موضوعات متنوع جهت بالا بردن سطح توانمندی‌های فرهنگی و هنری و همچنین ترویج فرهنگ مباحثه در کنار آموزش صحیح مسائل علمی، ارتقاء روحیه اجتماعی و مشارکت پذیری و مسئولیت پذیری دانش آموزان، آشنایی دانش‌آموزان با مهارت های فردی و گروهی با محوریت مسئولیت پذیری، نیل به رشد در ابعاد جسمی، عاطفی و افزایش مهارت و توان مواجهه با مشکلات زندگی، افزایش توانمندی‌های جسمی دانش آموزان با محوریت فعالیت‌های تربیت‌بدنی و ورزش هدفمند را از اهداف برگزاری اردوهای تابستانی فرزندان کارکنان برشمرد.

راشدی با اشاره به اینکه با پیگیری‎ها و حمایت‌های رضا خلیلی، معاون امور عملیات غیرصنعتی شرکت ملی نفت ایران، برای نخستین بار بیش از نیمی از سهمیه اردوی تابستانی فرزندان به همکاران مدت موقت اختصاص داده شد، افزود: این اردوها در دو بخش دختران و پسران و در دو باشگاه شماره یک و دو صنعت نفت و مجتمع آبعلی با محوریت آموزش های فرهنگی، هنری، ورزشی و علمی، برنامه های تفریحی، برگزاری مسابقات و... برگزار می شود.

شماره خبر: 2/24803

کلمات کليدي
اردوهای تابستانی فرزندان کارکنان، امور گردشگری و خدمات فرهنگی شرکت ملی نفت ایران
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید