15:251397/7/13

توزیع 5 هزار بسته آموزشی از سوی شرکت آغاجاری در مناطق محروم

5 هزار بسته آموزشی بین دانش آموزان مدارس محروم شهرستان های امیدیه و آغاجاری و روستاهای همجوار تأسیسات توسط شرکت نفت و گاز آغاجاری تهیه و توزیع شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری، همزمان با فرا رسیدن ماه مهر و آغاز سال تحصیلی 5 هزار بسته آموزشی توسط این شرکت بین دانش آموزان محروم مدارس ابتدایی شهرستان های امیدیه و آغاجاری و روستاهای همجوار توزیع شد.

این بسته ها در قالب نوشت افزار و لوازم التحریر آموزشی توسط اداره آموزش تهیه و بین دانش آموزان بی بضاعت مدارس محروم توزیع شد.

در مراسم اهدای این بسته ها که با حضور ابراهیم پیرامون، مدیرعامل شرکت آغاجاری، فرماندار، رئیس آموزش و پرورش و تنی چند از مسئولین برگزار شد ، پیرامون ضمن ابراز خرسندی از این اقدام گفت: هدف از تهیه این بسته ها حمایت از قشر کم بضاعت و تشویق دانش آموزان محروم این مدارس برای تحصیل علم و دانش است.

رفیعی، فرماندار شهرستان امیدیه نیز ضمن ابراز رضایت از این اقدام خداپسندانه، تهیه بسته های آموزشی را گام مناسبی برای تقویت روحیه دانش آموزان مدارس محروم برای فراگیری علم و دانش عنوان و از شرکت آغاجاری برای تهیه این بسته های آموزشی تقدیر کرد.

2/25186

کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


فلرینگ چاه‎های نفتی آغاجاری صفر می‎شود
  • 1397/11/17 چهارشنبه فلرینگ چاه‎های نفتی آغاجاری صفر می‎شود
    مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری گفت: هم اكنون فقط در ميدان رگ سفيد و آغاجاري مقاديري گازسوزي وجود دارد كه طي پروژه اي كه با هلدينگ خليج فارس امضا شده، فلرينگ اين دو ميدان هم حل می شود.
ساخت تابلوی کنترل هیدرولیکی سرچاهی در نفت و گاز آغاجاری
تعمیر مخزن ذخیره‌سازی ۲۶۰ هزار بشکه‎ای در شرکت آغاجاری
  • 1397/7/11 چهارشنبه تعمیر مخزن ذخیره‌سازی ۲۶۰ هزار بشکه‎ای در شرکت آغاجاری
    مدیر عملیات شرکت بهره‎برداری نفت و گاز آغاجاری از تعمیر و بازسازی مخزن ذخیره‎سازی ۲۶۰ هزار بشکه‌ای واحد بهره‎برداری شماره ۴ این شرکت با هدف استفاده بهینه از ظرفیت‎های موجود و صرفه‎جویی در هزینه‎ها برای نخستین بار خبر داد.