09:021397/7/21

قدردانی سرمربی تیم ملی فوتبال از حمایت پژوهشگاه صنعت نفت

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت در تمرین تیم ملی فوتبال ایران که با هدف حضور موفق در جام ملت‌هاي آسيا در زمين پژوهشگاه صنعت نفت برگزار می شد، حضور یافت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران ، 17 مهرماه تمرين تيم ملي با حضور كارلوس كي‌روش با هدف حضور موفق در جام ملت‌هاي آسيا در زمين پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

پيش از آغاز تمرين، جعفر توفيقي، رئيس پژوهشگاه صنعت نفت و مسئولان اين پژوهشگاه دقايقي را با كارلوس كي روش سرمربي تيم ملي گفتگو كردند.

توفيقي در اين بازديد ضمن قدرداني از زحمات سرمربي تيم ملي فوتبال كشورمان گفت: تمام علاقه‌مندان به فوتبال به دلايل نتايج خوبي كه شما در بازي‌هاي ملي كسب كرده ايد براي شما ارزش و احترام ويژه‌اي قايل هستند و اميدواريم كه بتوانيد در مسابقات آتي نيز نتايج قابل قبولي كسب كنيد.

بر همين اساس سرمربي تيم ملي فوتبال ايران امكانات و تجهيزات اين مجموعه ورزشي را مناسب دانست و از مديران و تمامي دست‌اندركاران اين مجموعه که به هر نحو از تیم ملی فوتبال کشور حمایت می کنند نيز قدرداني كرد.

سر مربي تيم ملي، تمرينات اخير اين تيم را با هدف آماده سازي تيم ملي فوتبال قبل از بازي تداركاتي با كشور بوليوي دانست كه قرار است روز سه‌شنبه ۲۴ مهر ماه در ورزشگاه آزادی برگزار شود.

كارلوس كي‌روش با بيان اين‌كه تمام كشور‌ها در زمينه فوتبال با سرعت بسيار بالايي در حال پيشرفت هستند، گفت: بازيكنان ايران از استعداد و توانايي بسيار بالايي برخوردارند و همانند ديگر بازيكنان سرشناس دنيا مي‌توانند از فرصت‌هاي خوبی که در دنیای حرفه ای فوتبال وجود دارد بهره مند شوند.

17193/3
کلمات کليدي
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید