دوشنبه 4 تير 1397   21:59:07
 
12:401397/2/31
با هدف بالا بردن سطح عملکرد سرمایه انسانی
دوره آموزشی مدیریت نفت و گاز در نفت فلات قاره برگزار شد

دوره آموزشی مدیریت نفت و گاز (Oil & Gas Mini MBA) ویژه گروهی از کارکنان شرکت نفت فلات قاره ایران آغاز شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، دوره آموزشی مدیریت نفت و گاز (Oil & Gas Mini MBA) ویژه گروهی از کارکنان شرکت نفت فلات قاره ایران، صبح امروز (دوشنبه 31 اردیبهشت ماه)‌ در محل دانشکده نفت تهران آغاز شد.

در مراسم افتتاحیه این دوره آموزشی، حمید بورد، مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران در سخنانی ضمن تبریک آغاز ماه مبارک رمضان، گفت: بسیار خوشحالم که پس از حدود 9 ماه برنامه‌ریزی، این دوره آموزشی ویژه برخی از کارکنان این شرکت آغاز شده است.

وی با بیان اینکه چیزی که به شدت در صنعت نفت نیازمند آن هستیم یادگیری و آموزش است، گفت: تحول در سازمان پیچیده‌ای چون شرکت نفت فلات قاره، نیازمند دارا بودن کارکنان و مدیرانی آموزش‌دیده و حرفه‌ای است و برگزاری این دوره آموزشی در این راستا صورت گرفته است.

بورد افزود: دو عامل آموزنده بودن نکات ارائه شده در کلاس و اهمیت دادن مدیران به برگزاری این دوره‌ها، از مواردی است که می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در موفقیت دوره‌های آموزشی داشته باشد.

وی با بیان اینکه برگزاری این دوره‌های آموزشی، تحول بزرگی را برای این شرکت رقم می زند، گفت: شرکت نفت فلات قاره ایران، سومین شرکت بزرگ صنعت نفت دریایی جهان است و باید سرمایه گذاری در حوزه آموزش نیروی انسانی را در برنامه خود داشته باشد.

وی تاکید کرد: با وجود هزینه‌های بالا، برگزاری این دوره‌های آموزشی را برای حدود 150 نفر از کارکنان در نظر گرفته‌ایم؛ چرا که معتقدیم آموزش و یادگیری نه تنها هزینه نیست بلکه سرمایه‌گذاری است و داشتن کارکنانی ماهر و آموزش‌دیده می‌تواند فرایند تحول در شرکت نفت فلات قاره ایران را آسان‌تر نماید.

بورد بر تلفیق تجربه و دانش در برگزاری این دوره‌ها تاکید کرد و گفت: ما برای ارتباط هرچه بیشتر با دانشگاه از هر جهت آمادگی داریم؛ چرا که معتقدیم ارتباط دوسویه صنعت و دانشگاه می‌تواند نتایج مثبت فراوانی داشته باشد.

وی در پایان از دانش‌پذیران خواست با جدیت هر چه بیشتر در این دوره‌های آموزشی شرکت کنند.

65 نفر ساعت سرانه آموزش در شرکت نفت فلات قاره

در ادامه این مراسم، مهرشاد جانبازخوی؛ مدیر منابع انسانی شرکت فلات قاره ایران نیز در سخنانی با بیان اینکه شخص مدیرعامل تاکید فراوانی بر گسترش بحث آموزش در شرکت نفت فلات قاره دارد، گفت: خوشبختانه سرانه آموزش در این شرکت 65 نفر ساعت است که در سطح بالایی قرار دارد.

وی افزود: برگزاری این دوره در راستای جدی گرفتن بحث آموزش است؛ چرا که مقوله یادگیری در سازمان‌ها اهمیت بسیار زیادی دارد. وی در ادامه پیشنهاد داد تا واژه Offshore به عنوان دوره آموزشی مذکور اضافه شود.

بنابراین گزارش، دوره آموزشی مدیریت نفت و گاز (Oil & Gas Mini MBA) شامل 320 ساعت مبحث آموزشی در 17 درس است که بر اساس نیازسنجی آموزشی و متناسب با حرفه و سمت کارکنان طراحی شده است. در این دوره 21 نفر از کارکنان این شرکت حضور دارند.


کد خبر: 21358/4


منبع: روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایرانکلمات کليدي
بورد، دوره آموزشی، فلات قاره
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بیشتر
نسخه قابل چاپ
 

اخبار مرتبط
لوله‌های بارگیری نفت‌خام گوی شناور SBM بهرگان تعویض شد
خط لوله انتقال گاز منطقه قشم وارد مدار شد
افق‌های روشن پیش روی شرکت نفت فلات قاره ایران
  • 1397/2/14 جمعه افق‌های روشن پیش روی شرکت نفت فلات قاره ایران
    مدیر عامل شرکت نفت فلات قاره ایران در یادداشتی که در آستانه برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی منتشر شد، موقعیت شرکت نفت فلات قاره ایران در هرم توسعه صنعت نفت را تشریح و نگاهی به فعالیت های آتی این شرکت در پیشبرد اهداف شرکت ملی نفت ایران داشت.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 347
  مقاله   گزارش   گفت‌وگو   یادداشت
 


 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (niocguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما