15:071397/4/12

برنامه‎ها و اقدامات اجرایی حوزه ایمنی و آتش‎نشانی صنعت نفت بررسی شد

نشست کمیته تخصصی ایمنی و آتش نشانی وزارت نفت 5 و 6 تیرماه 1397 به میزبانی مدیریت HSE شرکت ملی نفت ایران با حضور معاون ایمنی و آتش نشانی اداره کل HSE و پدافند غیرعامل وزارت نفت، رئیس ایمنی و کارشناس ایمنی اداره کل HSE و روسا و کارشناسان ایمنی و آتش نشانی چهار شرکت اصلی وزارت نفت در مجوعه وررشی آموزشی آبعلی برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران،سید محمد پورراکی، معاون ایمنی و آتش نشانی اداره کل HSE و پدافند غیرعامل وزارت نفت هدف از تشکیل این کمیته را بررسی موضوعات، برنامه ها و چالش های حوزه ایمنی و آتش نشانی صنعت نفت بیان کرد.

این کمیته با حضور روسا و کارشناسان چهار شرکت اصلی نفت، گاز، پالایش و پخش، پتروشیمی و همچنین معاون،‌ رئیس و کارشناس ایمنی وزارت نفت و رئیس HSE شرکت مهندسی و توسعه گاز برگزار شد.
ارائه گزارش و بررسی برنامه ها و اقدامات اجرایی پیرامون پیاده سازی ابلاغیه مقام عالی وزارت نفت در ارتباط با ایمنی پیش راه اندازی واحدهای عملیاتی (PSSR)، ارائه گزارش و بررسی آخرین وضعیت ایمنی خط اتیلن غرب و اقدامات موثر به منظور ارتقای سطح ایمنی،‌ ارائه گزارش و بررسی شیوه درس آموزی از حوادث و نحوه اثربخشی آن ها جهت پیشگیری از حوادث مشابه در سطح وزارت نفت و ارائه گزارش و بررسی حوادث مهم با هدف انتقال تجربیات و ارائه اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه از مباحث مطرح شده در این کمیته بود.

شماره خبر:‌ 7/24812
کلمات کليدي
مجوعه وررشی آموزشی آبعلی، سید محمد پورراکی، معاون ایمنی و آتش نشانی اداره کل HSE و پدافند غیرعامل، PSSR، ایمنی پیش راه اندازی واحدهای عملیاتی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


عملکرد HSE پیمانکاران فازهای 13 و 14 پارس جنوبی بررسی شد
سیستم تصفیه پساب پالایشگاه‌های پارس جنوبی ارتقاء می‌یابد