پنجشنبه 28 تير 1397   02:50:48
 
15:071397/4/12

برنامه‎ها و اقدامات اجرایی حوزه ایمنی و آتش‎نشانی صنعت نفت بررسی شد

نشست کمیته تخصصی ایمنی و آتش نشانی وزارت نفت 5 و 6 تیرماه 1397 به میزبانی مدیریت HSE شرکت ملی نفت ایران با حضور معاون ایمنی و آتش نشانی اداره کل HSE و پدافند غیرعامل وزارت نفت، رئیس ایمنی و کارشناس ایمنی اداره کل HSE و روسا و کارشناسان ایمنی و آتش نشانی چهار شرکت اصلی وزارت نفت در مجوعه وررشی آموزشی آبعلی برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران،سید محمد پورراکی، معاون ایمنی و آتش نشانی اداره کل HSE و پدافند غیرعامل وزارت نفت هدف از تشکیل این کمیته را بررسی موضوعات، برنامه ها و چالش های حوزه ایمنی و آتش نشانی صنعت نفت بیان کرد.

این کمیته با حضور روسا و کارشناسان چهار شرکت اصلی نفت، گاز، پالایش و پخش، پتروشیمی و همچنین معاون،‌ رئیس و کارشناس ایمنی وزارت نفت و رئیس HSE شرکت مهندسی و توسعه گاز برگزار شد.
ارائه گزارش و بررسی برنامه ها و اقدامات اجرایی پیرامون پیاده سازی ابلاغیه مقام عالی وزارت نفت در ارتباط با ایمنی پیش راه اندازی واحدهای عملیاتی (PSSR)، ارائه گزارش و بررسی آخرین وضعیت ایمنی خط اتیلن غرب و اقدامات موثر به منظور ارتقای سطح ایمنی،‌ ارائه گزارش و بررسی شیوه درس آموزی از حوادث و نحوه اثربخشی آن ها جهت پیشگیری از حوادث مشابه در سطح وزارت نفت و ارائه گزارش و بررسی حوادث مهم با هدف انتقال تجربیات و ارائه اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه از مباحث مطرح شده در این کمیته بود.

شماره خبر:‌ 7/24812

کلمات کليدي
مجوعه وررشی آموزشی آبعلی، سید محمد پورراکی، معاون ایمنی و آتش نشانی اداره کل HSE و پدافند غیرعامل، PSSR، ایمنی پیش راه اندازی واحدهای عملیاتی
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بیشتر
نسخه قابل چاپ
 

اخبار مرتبط
سیستم تصفیه پساب پالایشگاه‌های پارس جنوبی ارتقاء می‌یابد
 
تعداد بازديد اين صفحه: 112
  مقاله   گزارش   گفت‌وگو   یادداشت
 


 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (niocguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما