11:151397/7/3

دوره آموزشی مهارت‎های ارتباطی مشاوران بانوان برگزار شد

دوره آموزشی دو روزه مهارت های ارتباطی در راستای ارتقای هدفمند سطح علمی و شناختی مشاوران امور بانوان صنعت نفت، برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، دوره آموزشی دو روزه مهارت های ارتباطی ویژه مشاوران امور بانوان، صبح امروز (سه شنبه 3 مهرماه) در ساختمان مرکزی پنجم شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.

در این دوره آموزشی که به همت امور بانوان شرکت ملی نفت ایران در حال برگزاری است، تکنیک های مربوط به ایجاد اعتماد به نفس، شناخت الگوهای برقراری ارتباط با اشخاص، ارتباط موثر، زبان بدن و هنر متقاعدسازی آموزش داده می شود.

بنابراین گزارش، دوره آموزشی مهارت های ارتباطی در ادامه دوره های ده گانه آموزشی مختص مشاوران امور بانوان برگزار شد که از سال گذشته در دست اقدام قرار بوده است.

این دوره های آموزشی با هدف آشنایی شبکه مشاورین بانوان با موضوعاتی همچون شکاف جنسیتی و نحوه مشارکت بانوان در فعالیت های سازمانی صنعت نفت طرح ریزی شده است.

از میان دوره های آموزشی ده گانه مذکور، 2 دوره مربوط به مطالعات سازمانی با رویکرد جنسیتی در سطح مقدماتی و پیشرفته و دوره های آموزشی دیگری با محوریت نقش زنان در توسعه، توانمندسازی فردی و اجتماعی زنان شاغل در صنعت نفت و همچنین دوره آموزشی سلامت جسمی و روانی زنان در محیط کار طی سال گذشته برگزار شده و قرار است پنج دوره آموزشی دیگر با رویکرد برنامه ریزی استراتژیک، مدیریت تغییر، مهارت های کلیدی مدیریت، مبانی رفاه و سیاست های اجتماعی و همچنین دوره آموزشی مهارت های ارتباطی تا پایان امسال برگزار شود.

شبکه مشاورین بانوان صنعت نفت از سال 93 و در پی راه اندازی دفتر امور زنان و خانواده وزارت نفت در سطح تمامی شرکت های زیرمجموعه چهار شرکت اصلی وزارت نفت تشکیل شده است. هدف این شبکه شناسایی چالش های پیش روی بانوان شاغل در صنعت نفت و پیگیری درخواست های حرفه ای بانوان است.

4/25190
کلمات کليدي
امور بانوان شرکت ملی نفت ایران، دوره آموزشی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


وبسایت امور بانوان شرکت ملی نفت ایران راه‎اندازی شد
  • 1397/12/1 چهارشنبه وبسایت امور بانوان شرکت ملی نفت ایران راه‎اندازی شد
    مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور زنان از طراحی و راه‌اندازی سایت امور زنان این شرکت با هدف اطلاع‌رسانی و ارتقاء سطح آگاهی و دانش همکاران به خصوص همکاران زن شاغل در صنعت نفت در فضای اینترنت و اینترانت خبر داد.
دوره آموزشی «شنود موثر» ویژه مدیران برگزار شد
برگزاری دوره آموزشي آشنايي با بيماري‎هاي صعب‎العلاج در شركت ملي نفت