09:031397/7/16
به همت مخابرات شرکت کارون
شبکه مخابرات کریت‎کمپ بهسازی و نوسازی شد

با تلاش مخابرات شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون، عملیات تعویض و نوسازی یکی از کابل های اصلی شبکه مخابرات کریت کمپ انجام شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رئیس مخابرات شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون گفت: قسمت عمده زیرساخت ارتباط داخلی ناحیه کریت­کمپ به صورت شبکه، مبتنی بر دو کابل اصلی به نام های کابل (A) و کابل (C) هرکدام با ظرفیت 100 زوج و مجموعاً به طول 9000 متر است.
سید عبدالنبی فواضلی گفت: این کابل ها وظیفه انتقال خطوط تلفن به واحدهای عملیاتی و خدماتی مستقر در مجموعه صنعتی کریت­کمپ از جمله کارخانه های گاز و گازمایع ۷۰۰ و 800، پالایشگاه شیرین سازی (GTP)، ترابری سنگین، جایگاه سوخت رسانی شهید الماسی و آتش نشانی را بر عهده دارند.
وی افزود: در چند سال اخیر کابل (A) بر اثر عوامل طبیعی (فرسایش و رطوبت) و گاهی عوامل انسانی، دچار آسیب های قابل توجهی شد که این آسیب ها باعث تغییر پارامترهای موثر در خطوط کابل و در نتیجه منجر به کاهش کیفیت و ایجاد محدودیت های ظرفیتی در این زمینه شد.
رئیس مخابرات شرکت نفت و گاز کارون با بیان اینکه کارشناسان واحد عملیات خطوط تلفن با بکارگیری دانش و تجربه خود و انجام بررسی های مکرر و تشخیص نقاط آسیب دیده کابل، نسبت به تعویض آن اقدام کردند، گفت: سود و صرفه اقتصادی این اقدام، با احتساب کاهش هزینه های عملیاتی روزمره که به واسطه حضور مکرر نفرات در محل به منظور رفع اشکال به شرکت تحمیل می شود و حذف هزینه های مربوط به برون سپاری، 1.5 میلیارد ریال برآورد می شود.

1/21773
کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت‌ و گاز کارون منصوب شد
بومی‌سازی ۳۱۶ قلم کالا در شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون
۲ باب مدرسه در بخش غیزانیه اهواز افتتاح شد