13:071397/7/28
در بازدید از مرکز آموزش محمودآباد مطرح شد
اهمیت آموزش در ارتقاء کیفیت خدمات فنی و مهندسی

معاون مدیرعامل در امور فنی و مهندسی شرکت ملی حفاری در بازدید از توانمندی های آموزشی مرکز آموزش نفت محمودآباد و آزمایشگاه میترینگ و پرووینگ به اهمیت آموزش در ارتقاء کیفیت خدمات فنی و مهندسی تأکید کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران به نقل از روابط عمومی مرکز آموزش محمودآباد، در این بازدید علیرضا لایجی، بهره گیری از نرم افزارهای پیشرفته در طراحی و برنامه ریزی و شبیه سازی عملیات حفاری و خدمات فنی را مهم و حیاتی دانست و از آموزش به عنوان شریک و همراه این عرصه یاد کرد.

وی در بازدید از کارگاه میترینگ و پروینگ گفت: آموزش کارشناسان در این حوزه می تواند باعث ارائه داده های دقیق و مطمئن و استفاده ی صحیح از تجهیزات اندازه گیری در آزمایشات بهره دهی چاه شود که در نهایت منجر به جمع آوری داده های قابل اتکا از مخازن شده و به برداشت صیانتی از چاه های نفت کمک می کند.

در این بازدید حسین گرجی، رئیس مرکز آموزش محمودآباد ضمن ارائه توضيحاتي در خصوص توانمندي هاي مركز، اطلاعاتی در خصوص نحوه راه اندازی آزمایشگاه میترینگ و پرووینگ که توسط کارکنان بخش برق این مرکز طراحی و توسعه داده شده است توضیحاتی ارائه داد.

2/25269

 
کلمات کليدي
مرکز آموزش محمودآباد
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


نشست بررسي ایجاد هاب تخصصي در مرکز آموزش محمودآباد برگزار شد
نخستین تور آموزشی - انگیزشی زبان انگلیسی برای کارکنان نفت برگزار شد
دوره بین‎المللی نبوش در مرکز آموزش محمودآباد برگزار شد