17:241397/9/6

عملکرد مطلوب نمایشگاه تخصصی تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان

رئیس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب با ارائه گزارشی از روند برگزاری دهمین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان گفت: این نمایشگاه از نظر کیفی نسبت به پارسال رشد قابل توجهی داشته است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران به نقل از شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب، رضا طاهری گفت: در این نمایشگاه که به مدت چهار روز از یکم تا چهارم آذرماه ۱۳۹۷ در محل نمایشگاه‎های بین‎المللی اهواز دایر بود،  بیش از ۲۲۰ شرکت داخلی مرتبط با ساخت و تامین قطعات و تجهیزات مورد استفاده نفت و حفاری حضور داشتند.

وی افزود: ۷۰ درصد این شرکت‎ها سازندگان تجهیزات، ۲۰ درصد تامین‌کننده و ۱۰ درصد شرکت‎های دانش بنیان بودند.

طاهری افزود: در این نمایشگاه از پنج کتاب تخصصی و فنی «اقلام قطعات یدکی با قابلیت جایگزینی مربوط به پمپ‎های گابیونتا»، «منابع نفتی و گازی نامتعارف ارزیابی و توسعه»، «مهندسی طراحی و عملیات راندن لوله‎های جداری و آستری در چاه‎های نفت و گاز»، «آتش‌نشانان؛ قهرمانان بدون پلاک» و «مدیریت دانش در عمل» رونمایی شد.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب، ادامه داد: در نمایشگاه امسال ۵ قلم کالای کاربردی و راهبردی ساخت داخل شامل جایگاه شیر فرازآوری، لوله‎های جریانی بدون درز، روتور کامل کمپرسور گازی سولار C-۱۶، مته صخره‎ای ۸ و ۲/۱ اینچ و جریان‌سنج کامپیوتر S۶۰۰ که با حمایت شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب و از سوی شرکت‎های داخلی بخش خصوصی بومی‎سازی شده‎اند رونمایی شد.

وی از همکاری شرکت نمایشگاه‎‎های بین‎‎المللی استان خوزستان و شرکت ملی حفاری ایران در برپایی نمایشگاه و اصحاب رسانه به دلیل بازتاب مطلوب اخبار و رویدادهای نمایشگاه قدردانی کرد.

2/25448
کلمات کليدي
نمایشگاه تخصصی تجهیزات نفت و حفاری خوزستان
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


دهمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات نفت و حفاری خوزستان آغاز به‌کار کرد