10:431397/9/14

دوره بین‎المللی نبوش در مرکز آموزش محمودآباد برگزار شد

نخستین دوره نبوش با عنوان اختصاري NEBOSH Oil&Gas و با حضور مدرس بين المللي مورد تاييد سازمان نبوش در مرکز آموزش محمودآباد برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران به نقل از روابط عمومی مرکز آموزش محمودآباد، با توجه به اهميت و ضرورت برگزاري دوره‎هاي تخصصي ايمني و بهداشت حرفه اي براي كاركنان واحدهاي مختلف ستادي و عملياتي و نیاز صنعت نفت به آموزش حوزه هاي مختلف HSE، مرکز آموزش شرکت ملی نفت ایران در محمودآباد دوره استاندارد NEBOSH : The National ExaminationBoard inOccupational Safety and Health در حوزه صنايع نفت و گاز و با حضور مدرس بين المللي مورد تاييد سازمان نبوش را برنامه ريزي کرد.

این برنامه آموزشی که در سالن همایش های مرکز آموزش محمودآباد برگزار شد، نخستین دوره همزمان با صدور مدرک بین المللی نبوش در کشور است. در این دوره تلاش شده است تا ضمن تطابق محتوای آموزشی با نیازهای صنعت نفت برگزاری دوره از بالاترین استانداردهای بین المللی برخوردار باشد.

دو دوره همزمان نبوش با حضور کارشناسانی از شركت هاي نفت مناطق مركزي، پايانه هاي نفتي، ملي حفاري، پالايش گاز ايلام و پالايش نفت بندرعباس در روزهای 9 تا 12 آذر تشكيل شد و آزمون بين المللي آن براي اولين بار در ايران در تاريخ 14 آذر برگزار می شود.

مرکز آموزش محمودآباد به دلیل استقبال شرکت های عملیاتی این برنامه آموزشی را در نوبت های بعدی تکرار می کند.

لازم به ذكر است كه سازمان نبوش NEBOSH، مجري امتحان بين المللي در زمينه ايمني و بهداشت شغلي است و بسياري از سازمان هاي بزرگ، داشتن گواهينامه NEBOSH را براي استخدام افراد متخصص HSE در سازمان خود الزامي مي دانند.

2/25475
 
کلمات کليدي
مرکز آموزش محمودآباد، دوره بین ‎المللی نبوش
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


نشست بررسي ایجاد هاب تخصصي در مرکز آموزش محمودآباد برگزار شد
نخستین تور آموزشی - انگیزشی زبان انگلیسی برای کارکنان نفت برگزار شد
اهمیت آموزش در ارتقاء کیفیت خدمات فنی و مهندسی