:.
شهاب الدین

شهاب الدین
با حضور مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران؛ مراسم تودیع مجری طرح کمک به عمران مناطق نفت خیز برگزار شد مراسم تودیع حسین شهاب الدین؛ مجری سابق طرح کمک به عمران مناطق نفت خیز ظهر امروز با حضور مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران برگزارشد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، احمد قلعه بانی؛ مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در مراسم تودیع حسین شهاب الدین؛ مجری سابق طرح کمک به عمران مناطق نفت خیز که همزمان با بازنشستگی وی برگزارشد، از تلاش و زحمات وی برای چندین سال فعالیت در صنعت نفت تشکر و قدردانی کرد.

قلعه بانی تصریح کرد: یکی از مسئولیت های حساس و خطیر شرکت ملی نفت ایران که نیاز به تلاش و همت مضاعف دارد، بخش طرح کمک به عمران مناطق نفت خیز است.

وی با بیان اینکه عملکرد شرکت ملی نفت ایران و وزارت نفت در حوزه کمک رسانی و عمران مناطق محروم کشور بسیار مطلوب بوده است، گفت: خدمات و اثرات کمک های عام المنفعه صنعت نفت در همه استان های کشور دیده می شود و موفقیت این بخش مرهون تلاش مدیران دلسوز و با تدبیر است.
معاون وزیر نفت در پایان سخنان خود از مجری سابق طرح کمک به عمران مناطق نفت خیز قدردانی کرد و محمد رضا منشور؛ قائم مقام مجری سابق کمک به عمران مناطق نفت خیز را تا زمان انتخاب مجری جدید به عنوان سرپرست طرح کمک به عمران مناطق نفت خیز معرفی کرد.
حسین شهاب الدین؛ مجری سابق کمک به عمران مناطق نفتخیز جنوب نیز در این مراسم از کسانی که وی را در رسیدن به اهداف طرح های عام المنفعه یاری کرده اند تقدیر کرد و افزود: اقدامات عام المنفعه صورت گرفته در طرح کمک به عمران مناطق نفت خیز با همراهی گروهی ازمتخصصان مجرب انجام شده است .
به گفته وی حدود 4000 پروژه در 760 شهر با اعتبار 1300 میلیارد تومان انجام شده و یا در دست اجرا است.

کد خبر:3/10696
کلمات کليدي
تودیع شهاب الدین , مجری سابق طرح کمک به عمران مناطق نفتخیز , احمد قلعه بانی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


قلعه بانی در پیامی از تلاشگران صنعت نفت قدردانی کرد
تبریک مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به مناسبت عید سعید فطر
کارگروه ویژه جهت ساماندهی ساختار تعمیرات در شرکت ملی نفت ایران تشکیل می شود