سه‌شنبه 26 تير 1397   00:21:18
 


تکرار/ جزییات آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران اعلام شد/ زنان هم در آزمون نفت پذیرش می شوند شرکت ملی نفت ایران، با انتشار اطلاعیه ای جزییات آزمون استخدامی و رشته های تحصیلی دارای صلاحیت برای حضور در آزمون استخدامی پیش روی این شرکت را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار NIOC، شرکت ملی نفت ایران با برگزاری آزمون استخدامی در سال آینده، نیروهای خود را برای فعالیت حرفه ای در 17 استان کشور انتخاب می کند.

بر این اساس، دور جدید آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران برای فارغ التحصیلان دانشگاه های کشور در چهار مقطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا، از میان داوطلبان زن و مرد صورت می گیرد.

رشته های پذیرش نیروی انسانی در 45 گروه شغلی دسته بندی شده و داوطلبان پذیرش شده در آزمون کتبی، پس از مصاحبه در 17 استان کشور مشغول به کار خواهند شد.

همچنین در آزمون آینده استخدام در شرکت ملی نفت ایران ، در رشته هایی همچون کارشناسی علوم آزمایشگاهی، کارشناسی آزمایشات پزشکی، کلرشناسی پرستاری ، کارشناسی گفتاردرمانی، کارشناسی پرتودرمانی،دکترای داروسازی، کارشناسی امور حقوقی و قراردادها، کارشناسی حسابداری و مالی و مهندسی صنایع از میان خانم ها نیز پذیرش و استخدام به عمل خواهد آمد.

مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران از هشتم تا پانزدهم اسفند ماه جاری خواهد بود.

پیشتر نیز مدیرتوسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران از اخذ مجوز برای جذب 2676 نیروی جدید در در شرکت ملی نفت ایران خبر داده بود .

عباس خنیفر گفته بود جذب نیروی انسانی کارآمد به عنوان یکی از برنامه های اصلی مدیریت توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران محسوب می شود و بر همین مبنا 2676 نیروی جدید از میان دانش آموختگان مقاطع کاردانی و بالاتر جذب صنعت نفت خواهند شد.

 وی تاکید کرد:تمامی این تعداد نیروی جدید برای تصدی سمت های مناطق عملیاتی جذب خواهند شد و هیچ جذب نیرویی در تهران صورت نخواهد گرفت.جزییات بیشتر در سایت آزمون شرکت ملی نفت ایران / کلیک کنید


کد خبر: 13776/5

  

کلمات کليدي
استخدام در شرکت نفت, استخدام دولتی, آزمون شرکت ملی نفت
 
امتیاز دهی
 
 

بیشتر
 

اخبار مرتبط
نتایج نهایی آزمون استخدام در  شرکت ملی نفت ایران اعلام شد
 
تعداد بازديد اين صفحه: 182174
  مقاله   گزارش   گفت‌وگو   یادداشت
 


 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (niocguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما