:.
فرودگاه
سامانه ارتباطی برج مراقبت فرودگاه سیری ارتقا یافت به مناسبت سی‌وسومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، سامانه ارتباطی برج مراقبت فرودگاه سیری ارتقا یافت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، باتوجه به طرح درخواست ارتقاء سامانه ارتباطی برج مراقبت از سوی رییس فرودگاه و تاکید رییس منطقه سیری، خط ماهواره‌ای (پارس آنلاین) به شماره 23384104-021 توسط واحد ICT در برج مراقبت فرودگاه سیری نصب و در یوم الله 22 بهمن راه‌اندازی شد.
این گزارش حاکی است، در صورت بروز شرایط جوی نامناسب درمنطقه، ارتباط برج مراقبت با خارج از منطقه مانند ارتباط با مرکز کنترل ترافیک هوایی تهران روی خط (هات لاین) قطع شده و باعث اختلال در عبور و مرور هوایی، عدم امکان اخذ مجوز پرواز و به تبع آن تاخیر یا لغو طرح پرواز قبلی و برقراری مجدد طرح پرواز می شد که اکنون با ارتقاء سامانه ارتباطی فرودگاه سیری، این مشکل برطرف شد.


*/شماره خبر: 4- 8360
منبع: روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران
کلمات کليدي
شرکت نفت فلات قاره ایران, فرودگاه سیری
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


فعالیت‎های شرکت نفت فلات قاره تشریح شد
جلسه توجیهی طرح نگهداشت و افزایش تولید میدان رسالت برگزار شد
  • 1397/11/15 دوشنبه جلسه توجیهی طرح نگهداشت و افزایش تولید میدان رسالت برگزار شد
    جلسه توجیهی مناقصه دوم از سری مناقصات طرح، ساخت و حفاری با پرداخت معوق و تامین مالی بخشی از انجام کار مربوط به پروژه توسعه میدان رسالت پس از بازدید از محل پروژه در سکوی رسالت از سوی دعوت‌شدگان با حضور ۱۲ شرکت در ستاد شرکت نفت فلات قاره ایران برگزار شد.
اقدام‎های شرکت نفت فلات قاره در حوزه اچ‌اس‌یی تشریح شد