تماس با ما  خانه پست الکترونیک دانلود فیلم آلبوم تصاویر نقشه سایت سایت انگلیسی
شنبه 28 مرداد 1396   21:18:52

رئیس صندوق بازنشستگی صنعت نفت خبر داد: تسهیلات جدید صندوق بازنشستگی، برای نفتی ها ارائه وام مددکاری، امکان استخدام فرزندان بازنشستگان در صنعت نفت، توسعه درمان آزاد و نیز کاهش فرانشیز از 20 درصد به 10 درصد از جمله تسهیلات در نظر گرفته شده برای بازنشستگان صنعت در سال جدید است. ارائه وام مددکاری، امکان استخدام فرزندان بازنشستگان در صنعت نفت، توسعه درمان آزاد و نیز کاهش فرانشیز از 20 درصد به 10 درصد از جمله تسهیلات در نظر گرفته شده برای بازنشستگان صنعت در سال جدید است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، علی محمدی؛ رئیس صندوق بازنشستگی صنعت نفت، با اعلام این مطلب گفت: یکی از برنامه های صندوق بازنشستگی صنعت نفت در سال جدید گسترش دامنه فعالیت و خدمات واحدهای مددکاری است که در این راستا ارائه وام به متقاضیان پیش بینی شده است.
وی افزود: متقاضیان می توانند ضمن استفاده از خدمات مالی جدید صندوق بازنشستگی صنعت نفت، بازپرداخت اقساط خود را با کسر حداقل قسط از فیش حقوقی خود پرداخت کنند.
محمدی با اشاره به افزایش تنوع وام های اعطایی به کارکنان بازنشسته نفت گفت: در سال گذشته میزان و تنوع وام ها افزایش چشمگیری داشته است. به طوری که علاوه بر وام کمک هزینه زندگی، وام یک میلیونی تحصیل نیز به سه نفر از فرزندان دانشجوی بازنشستگان تعلق می گیرد.
علاوه بر آن تا سال گذشته فقط یکی از فرزندان کارکنان شاغل می توانستند در وزارت نفت استخدام شوند که با پیگیری های انجام شده موفق شده ایم این طرح را برای بازنشستگان صنعت نفت نیز به مرحله اجرا در آوریم.
وی در تشریح دیگر خدمات در نظر گرفته شده برای بازنشستگان نفت به راه اندازی کلاس های مشاوره روان شناسی در دفاتر متمرکز امور بازنشستگان در سراسر کشور اشاره کرد و گفت: علاوه بر آن بنا بر برنامه ریزی های جدید در نظر داریم تا با افزایش خدمات ورزشی و رفاهی، هزینه های درمانی بازنشستگان را به حداقل برسانیم.
رئیس صندوق بازنشستگی صنعت نفت که در گفت و گو با مشعل سخن می گفت افزود: بنا بر تصویب شورای عالی ورزش وزارت نفت، از سال گذشته مقرر شد تا بازنشسته ها به میزان افراد شاغل از امکانات ورزشی استفاده کنند.
محمدی ادامه داد: تلاش می کنیم تا برای حذف کاغذ و نیز کاهش سفر ساکنان شهرستان ها به تهران که معمولا برای پیگیری امور مرتبط با خدمات بازنشستگی صورت می گیرد، دفاتر نمایندگی در شهرستان ها را مکانیزه کنیم.
وی همچنین پرداخت مستمری و پیگیری امور درمانی بازنشستگان را به عنوان اولویت اول صندوق بازنشستگی صنعت نفت اعلام کرد و افزود: خوشبختانه با توجه ویژه هیات امنای صندوق، در سال گذشته پیشرفت قابل توجهی در زمینه ارائه خدمات درمانی و مستمری بازنشستگان انجام شده است.
وی ادامه داد: از جمله برنامه های ما در این بخش، توسعه درمان آزاد و نیز کاهش فرانشیز از 20 درصد به 10 درصد بوده است. در این راستا تعداد زیادی واحد آزمایشگاه، چشم پزشکی و دندان پزشکی نیز به مجموعه درمانی وزارت نفت افزوده شده است که به شکل آزاد فعالیت می کنند.
محمدی یکی دیگر از شاخص های رشد صندوق بازنشستگی نفت را تجلیل از خدمات فرهنگی بازنشستگان دانست و افزود: بر اساس طرح شهید رجایی هر سال از بازنشستگانی که کار مهم تولیدی و تالیفی کنند تجلیل می کنیم.
وی درباره شاخص های کاری صندوق در جهت حمایت از ایثارگران نیز گفت: در حال حاضر حدود 5400 نفر از اعضای صندوق را ایثارگران تشکیل می دهند و سعی ما بر این است که نحوه خدمت رسانی به این قشر را متحول کنیم. برای این منظور نیاز است که از تمام امکانات وزارت نفت استفاده شود.
رئیس صندوق بازنشستگی صنعت نفت ادامه داد: در راستای حمایت بیشتر از قشر ایثارگر برنامه های خاصی برای این گروه در نظر گرفتیم که انجام برنامه های رفاهی در دو نوبت تابستان و زمستان از آن جمله است.
وی ادامه داد: در عین حال برای دیگر بازنشستگان نیز تورهای گردشگری در کانون بازنشستگان تهران، اصفهان، مشهد و شیراز برگزار کردیم . از سوی دیگر برای افزایش امکانات سفرهای تفریحی و زیارتی، پرداخت دو میلیون ریال بن سفر و همچنین سه میلیون ریال وام به بازنشستگان را در دستور کار قرار دادیم که در سال گذشته به مرحله اجرا درآمد.
کلمات کليدي
صندوق بازنشستگی, تسهیلات, استخدام فرزندان بازنشستگان نفت, خدمات درمانی
 
امتیاز دهی
 
 

  • ارسال به دوستان
  • اضافه کردن به لیست دلخواه مرورگر
  • تعیین صفحه پیش فرض مرورگر
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
تعداد بازديد اين صفحه: 63458

nioc در یک نگاه
گالری  تصاویر

مرور آخرین اخبار
بیشتر

بازدیدها
تعداد بازديد اين صفحه: 5271459
تعداد بازديد از سايت: 105092112
تعداد بازديد زيرپورتال: 8669466
اين زيرپورتال امروز: 2701
در امروز: 90595
اين صفحه امروز: 1353
 
کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت ملی نفت ایران است
Best View in 1024x768
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (niocguest)


مجری سایت : شرکت سیگما